Me cilin shkon më mirë Armina me vjehrrin apo me vjehrrën?

16.04.2018 22:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Me cilin shkon më mirë Armina me vjehrrin apo me vjehrrën?

Në një rrëfim të sinqertë para pyetjeve të fëmijëve ajo ka zbuluar disa nga detajet e jetës familjare krah Shkëlzen Berishës dhe familjes së tij. Pyetjes: “Me cilin i ke marrëdhëniet më të mira?”, Armina ju përgjigj: “Me Lirin, sepse jemi të dyja femra dhe kuptohemi më mirë. 

Ajo gatuan shumë mirë madje, para një jave më mësoi si të gatuaj tortë me mollë. Ndërsa Berisha më ndjek në televizion dhe më këshillon gjithmonë”. Më tej ajo tregoi se ndihet shumë me fat që është pjesë e një familjeje tradicionale që ka aq shumë dashuri./revistawho.com

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Lakersat me LeBron Jamesin mbetet ende pa fitore në sezonin e ri të NBA-s

Lakersat me LeBron Jamesin mbetet ende pa fitore në sezonin e ri të NBA-s

Pija që rrafshon barkun si me magji, 2 gota në ditë për 1 javë bëjnë mrekulli

Pija që rrafshon barkun si me magji, 2 gota në ditë për 1 javë bëjnë mrekulli

Shkodran Mustafi: Nuk kam nevojë të tregoj se çfarë cilësish ka Mesut Ozil

Shkodran Mustafi: Nuk kam nevojë të tregoj se çfarë cilësish ka Mesut Ozil

Tim Cook kërkon tërheqjen e raportit të Bloomberg për përgjimin nga Kinezët

Tim Cook kërkon tërheqjen e raportit të Bloomberg për përgjimin nga Kinezët

​Një qenie misterioze shfaqet në plazhin e Zelandës së Re (Video)

​Një qenie misterioze shfaqet në plazhin e Zelandës së Re (Video)

Bartomeu: Neymar nuk vjen te Barça, nuk ka transferime në janar

Bartomeu: Neymar nuk vjen te Barça, nuk ka transferime në janar

Të taksosh ekonominë dixhitale

Të taksosh ekonominë dixhitale

Ramos i kërkon falje bashkëlojtarit Reguilon, pas eksesit në stërvitje

Ramos i kërkon falje bashkëlojtarit Reguilon, pas eksesit në stërvitje

Shkencëtarët theksojnë: Egoistët kalojnë keq në jetë, qe se çka i pret!

Shkencëtarët theksojnë: Egoistët kalojnë keq në jetë, qe se çka i pret!

Samsung sjell versionin e ri të pajisjes së realitetit virtual HMD Odyssey+

Samsung sjell versionin e ri të pajisjes së realitetit virtual HMD Odyssey+

Misteret e Mërkurit, misioni që mund të eksplorojë origjinën e Sistemit Diellor

Misteret e Mërkurit, misioni që mund të eksplorojë origjinën e Sistemit Diellor

Arsenali marshon drejt majes me spektakël ndaj Leicesterit, shënon fitoren e shtatë rresht

Arsenali marshon drejt majes me spektakël ndaj Leicesterit, shënon fitoren e shtatë rresht

Telefonica kërkon bllokimin e blerjes së Liberty Global nga Vodafone

Telefonica kërkon bllokimin e blerjes së Liberty Global nga Vodafone

Ish-futbollisti i Botafogos, Jean Carioca flet në mediat braziliane dhe zbulon Kosovën: Njerëz të qetë, pasion për futboll dhe infrastrukturë të thjeshtë

Ish-futbollisti i Botafogos, Jean Carioca flet në mediat braziliane dhe zbulon Kosovën: Njerëz të qetë, pasion për futboll dhe infrastrukturë të thjeshtë

Doktorët: Letrat higjienike nuk duhet të përdoren

Doktorët: Letrat higjienike nuk duhet të përdoren

Federer: Tre muaj kam luajtur i lënduar

Federer: Tre muaj kam luajtur i lënduar