Mbyllet spitali Covid-3 në Tiranë, shkak bëhet ulja e numrit të pacientëve

18.04.2021 14:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Mbyllet spitali Covid-3 në Tiranë, shkak bëhet ulja e numrit të pacientëve

Një lajm i mirë vjen ditën e sotme ku si pasojë e numrit të ulët të të infektuarve është mbyllur spitali Covid-3 në Tiranë.

Kujtojmë se javët e fundit ka patur një rënie të kurbës së infektimeve dhe të personave që kanë ndërruar jetë.

Vetëm disa ditë më parë Ministria e Shëndetësisë njoftoi mbylljen e spitalit COVID-4, për shkak të numrit të ulët të shtrimeve në spital.

Reklamë

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Mesiq: Dikush nuk mund të çlirohet nga synimet për shtet të madh

Mesiq: Dikush nuk mund të çlirohet nga synimet për shtet të madh

Ish anëtari i Partisë Socialiste të Shqipërisë krahason policët e Kosovës me ushtrinë e Millosheviçit

Ish anëtari i Partisë Socialiste të Shqipërisë krahason policët e Kosovës me ushtrinë e Millosheviçit

E dhimbshme: Babai mitrovicas do t’ia dhurojë veshkën djalit, por duhen 23 mijë euro

E dhimbshme: Babai mitrovicas do t’ia dhurojë veshkën djalit, por duhen 23 mijë euro

Gorani -Thaçit: Na rrejti bashkësia ndërkombëtare, çka ki ndërmend me bë, me i shajtë me nanë?

Gorani -Thaçit: Na rrejti bashkësia ndërkombëtare, çka ki ndërmend me bë, me i shajtë me nanë?

Kurti: Reciprociteti ndaj targave të Serbisë nuk është provokues dhe as diskriminues

Kurti: Reciprociteti ndaj targave të Serbisë nuk është provokues dhe as diskriminues

Plani gjenial i Policisë së Kosovës që u zbatua mbrëmë në Bërnjak (Video)

Plani gjenial i Policisë së Kosovës që u zbatua mbrëmë në Bërnjak (Video)

Ibishi: Vuçiqi po bën luftë psikologjike duke mobilizuar xhandarmërinë, ai e di deri ku mund të shkojë

Ibishi: Vuçiqi po bën luftë psikologjike duke mobilizuar xhandarmërinë, ai e di deri ku mund të shkojë

Alban Hyseni viziton resortin “Kulla e Gjinajve”

Alban Hyseni viziton resortin “Kulla e Gjinajve”

Osmani: BE t’i bëjë presion Serbisë që të heqë dorë nga përpjekjet për destabilizimin e rajonit

Osmani: BE t’i bëjë presion Serbisë që të heqë dorë nga përpjekjet për destabilizimin e rajonit

Banorët e Llashticës falënderojnë Lutfi Hazirin për realizimin e të gjitha projekteve jetike për këtë fshat

Banorët e Llashticës falënderojnë Lutfi Hazirin për realizimin e të gjitha projekteve jetike për këtë fshat

Qeveria serbe merr dy vendime që kanë të bëjnë me Kosovën

Qeveria serbe merr dy vendime që kanë të bëjnë me Kosovën

Berisha: Basha bën mirë të shkojë andej nga erdhi

Berisha: Basha bën mirë të shkojë andej nga erdhi

Protestuesit serbë kërcënojnë policët e Kosovës: A jeni përshëndet me t’shpisë, kanë me kukatë nanat tuaja (Video)

Protestuesit serbë kërcënojnë policët e Kosovës: A jeni përshëndet me t’shpisë, kanë me kukatë nanat tuaja (Video)

Propagandë nga mediat serbe, thonë se Ushtria e Kosovës u infiltrua në veri

Propagandë nga mediat serbe, thonë se Ushtria e Kosovës u infiltrua në veri

Haziri: Me investimet infrastrukturore, Lladova është bërë fshat model

Haziri: Me investimet infrastrukturore, Lladova është bërë fshat model

Kamberi: Vendimi për targat është i drejtë, Serbia mezi po pret të tensionojë situatën

Kamberi: Vendimi për targat është i drejtë, Serbia mezi po pret të tensionojë situatën