Martin Shkreli provokon Kanye West dhe Kim Kardashian

12.02.2016 11:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Martin Shkreli provokon Kanye West dhe Kim Kardashian

Njëri prej figurave më kontroverse në botë, për momentin, Martin Shkreli sapo ka bërë një postim të Twitter i cili pritet të ngjallë debat jashtëzakonisht të madh në botën e muzikës dhe shou biznesit.

Pasi u bë lajm botëror në skenën muzikore kur bleu kopjen e vetme të albumit të Ëu-tang, ai ka postuar një ofertë për reperin Kanye West, raporton Insajderi.

Ai në Twitter ka pyetur njerëzit se cila ofertë e tij drejtuar Kanye West duhet të pranohet. Si raporton Insajderi, Martin Shkreli do që ta blejë kopjen e vetme të albumit të Kaney West.

E opsionet janë kontroverse ashtu sikurse vet personaliteti i tij.

Oferta e parë përfshinë 5 milionë dollarë plus albumin e Wu-Tang. Oferta e dytë përfshinë plus një tato në fytyrë ndërsa oferta e tretë është 20 milionë dollarë plus pensionimin e reperit, raporton Insajderi. Por oferta më kontroverse është ajo që përfshinë 50 milionë dollarë plus Kim Kardashian për një natë.
shkreli

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


FFK jep lajmin e madh: Stadiumi “Fadil Vokrri” do të zgjerohet

FFK jep lajmin e madh: Stadiumi “Fadil Vokrri” do të zgjerohet

Bebe Rexha tregon se për çka e ngucnin në shkollë

Bebe Rexha tregon se për çka e ngucnin në shkollë

“Stupcat” tallen keq me zgjedhjet, tregojnë si shiten votat në Kosovë

“Stupcat” tallen keq me zgjedhjet, tregojnë si shiten votat në Kosovë

La kamerën e ndezur aksidentalisht, zbulon se gruaja po e tradhton me shokun e ngushtë

La kamerën e ndezur aksidentalisht, zbulon se gruaja po e tradhton me shokun e ngushtë

Beqiraj i emocionuar nga mikpritja e “Dardanëve”, thotë se Kosova e meritoi fitoren

Beqiraj i emocionuar nga mikpritja e “Dardanëve”, thotë se Kosova e meritoi fitoren

Challandes pas fitores ndaj Malit të Zi – thotë shqip ‘urime’

Challandes pas fitores ndaj Malit të Zi – thotë shqip ‘urime’

Moldavi-Shqipëri mbyllet 0-4 për kuqezinjtë

Moldavi-Shqipëri mbyllet 0-4 për kuqezinjtë

Rashica: Jam gati 100 për qind për Malin e Zi

Rashica: Jam gati 100 për qind për Malin e Zi

Drejtori i Fiores i befasuar nga talenti 22 vjeçar: Po vazhdoi kështu, i jap lejë të flasë me mbesën time

Drejtori i Fiores i befasuar nga talenti 22 vjeçar: Po vazhdoi kështu, i jap lejë të flasë me mbesën time

Bëri gabimin e ndeshjes, ja çfarë thotë Strakosha

Bëri gabimin e ndeshjes, ja çfarë thotë Strakosha

Bebe Rexha tërheq vëmendjen me veshjen e ngushtë

Bebe Rexha tërheq vëmendjen me veshjen e ngushtë

Jennifer Lopez vjen me një këngë të re

Jennifer Lopez vjen me një këngë të re

Challandes: Nuk jam i kënaqur me fitoren 1:0

Challandes: Nuk jam i kënaqur me fitoren 1:0

Demi i heq të gjitha dhe pozon e zhveshur

Demi i heq të gjitha dhe pozon e zhveshur

Florent Hasani shënon golin e parë kundër Gjibraltarit

Florent Hasani shënon golin e parë kundër Gjibraltarit

Kardashianët pretendente për të fituar çmim në këtë ceremoni

Kardashianët pretendente për të fituar çmim në këtë ceremoni