Manajn transferohet në Barcelonë

20.01.2020 20:43
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Manajn transferohet në Barcelonë

Barcelona B ka njoftuar se e ka arritur marrëveshje me Albacetes për transferimin e Rey Manajt.

22-vjeçari do të luajë te skuadra e dytë e katalunasëve, duke nënshkruar fillimisht një kontratë deri më 30 qershor të vitit 2023.

Manaj thuhet se i ka kompletuar testet mjekësore të premten e javës që shkoi, derisa sot (e hënë) u prezantua edhe zyrtarisht.

Barcelona B ka paguar 700 mijë euro për transferimin e tij nga Albacetes dhe dy milionë bonuse, derisa në fanellë do të bartë numrin 22.

Gazetari spanjoll Albert Roge zbulon se drejtuesit katalunas kanë vendosur klauzolë prej 50 milionë euro në rast largimi të Manajt në të ardhmen. /Telegrafi/

FC Barcelona B@FCBarcelonaB

❗
🔵
🔴

[ÚLTIMA HORA] Rei Manaj, nou jugador del FC Barcelona#ForçaBarça http://barca.link/9zU850y0an6 Rei Manaj s’incorpora al BarçaEl davanter centre albanès procedent de l’Albacete, de 22 anys, signa fins el 30 de juny del 2023 i la seva clàusula de rescissió serà de 50 milions d’eurosfcbarcelona.cat6617:39 PM – Jan 20, 2020Twitter Ads info and privacy177 people are talking about this

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Grupi i Punës për Veprime Financiare e vendos Iranin në listën e zezë

Grupi i Punës për Veprime Financiare e vendos Iranin në listën e zezë

Hoti: Marrëveshjet e Mynihut, në interes të Kosovës

Hoti: Marrëveshjet e Mynihut, në interes të Kosovës

Osmani: Autostrada e Anamoravës do të bëhet, korrupsioni do të ndalet

Osmani: Autostrada e Anamoravës do të bëhet, korrupsioni do të ndalet

Luan Dalipi emërohet shef i Kabinetit të kryeministrit Kurti

Luan Dalipi emërohet shef i Kabinetit të kryeministrit Kurti

Daçiq: Xhamajka nën presion për njohjen e Kosovës

Daçiq: Xhamajka nën presion për njohjen e Kosovës

Konsulli i shkarkuar e quan Konjufcën “Ministër të Burdushit”

Konsulli i shkarkuar e quan Konjufcën “Ministër të Burdushit”

​AAK organizon tryezë për taksën 100 përqind

​AAK organizon tryezë për taksën 100 përqind

Nga 1 marsi i këtij viti, e diela ditë pushimi për subjektet afariste në Skenderaj

Nga 1 marsi i këtij viti, e diela ditë pushimi për subjektet afariste në Skenderaj

Borrell telefonon Thaçin dhe Kurtin, flet për emërimin e një përfaqësuesi për dialogun dhe Ballkanin

Borrell telefonon Thaçin dhe Kurtin, flet për emërimin e një përfaqësuesi për dialogun dhe Ballkanin

20 zyrtarë të policisë të privuar nga arma për shkak të problemeve psikologjike

20 zyrtarë të policisë të privuar nga arma për shkak të problemeve psikologjike

Pas shkarkimit të Sekretarit të MI’së, Abdixhiku njofton se u anulua tenderi për autostradën Prishtinë –Gjilan

Pas shkarkimit të Sekretarit të MI’së, Abdixhiku njofton se u anulua tenderi për autostradën Prishtinë –Gjilan

Osmani tregon çfarë mund të ketë ndodhur me njohjen e Xhamajkës

Osmani tregon çfarë mund të ketë ndodhur me njohjen e Xhamajkës

​                               Aktakuzë ndaj tre të pandehurve për veprat penale “Marrje ryshfeti”dhe “Frikësimi gjatë procedurës penale”

​ Aktakuzë ndaj tre të pandehurve për veprat penale “Marrje ryshfeti”dhe “Frikësimi gjatë procedurës penale”

Kurti emëroi Këshilltar të Jashtëm Politik, z. Durim Berisha

Kurti emëroi Këshilltar të Jashtëm Politik, z. Durim Berisha

Për 18 ditë, Qeveria Kurti shkarkoi 26 zyrtarë

Për 18 ditë, Qeveria Kurti shkarkoi 26 zyrtarë

Policia e Kosovës arreston tre persona të dyshuar për ‘kontrabandim me mallra’

Policia e Kosovës arreston tre persona të dyshuar për ‘kontrabandim me mallra’