Madonna refuzon David Guetta për shkak të shenjës në horoskop

05.10.2020 22:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Madonna refuzon David Guetta për shkak të shenjës në horoskop

Astrologjia është një sistem i studimit të yjeve dhe planetëve për të parashikuar të ardhmen.

A ka ndonjë që do t’i merrte seriozisht yjet dhe pozicionet e tyre? Epo, duket se këngëtarja me famë botërore Madonna do ta bënte.

David Guetta, një DJ dhe producent francez, zbuloi se çfarë ndodhi në vitin 2011.

“Madonna dhe unë hëngrëm drekë, gjithçka shkoi mirë”, filloi ai historinë.

Kah mbarimi i drekës, këngëtarja e pyeti se cili ishte shenja e tij në horoskop. Dhe, Guetta tha se i takon shenjës së akrepit, raporton Guardian.

“Më vjen keq, por ne nuk do të jemi në gjendje të punojmë së bashku. Ishte një kënaqësi. Mirupafshim!” u kundërpërgjigj Madonna, sipas Guetta.

Këngëtarja e famshme është luan në horoskop. Sipas astrologëve, luanët shpesh mbërthehen me akrepin kokëfortë.

Astrology.com shprehet se akrepat janë besnikë dhe të vendosur, por edhe dyshues dhe e kanë të vështirë të fitojnë besimin.

Siç është raportuar nga Independent, Madonna më parë ka punuar me një akrep. Ishte këngëtarja islandeze Bjork ajo që shkroi këngën e Madonna ‘Bedtime Story’ në vitin 1994.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Gjumi i mirë zvogëlon rrezikun nga koronavirusi, thonë shkencëtarët

Gjumi i mirë zvogëlon rrezikun nga koronavirusi, thonë shkencëtarët

Madonna refuzon David Guetta për shkak të shenjës në horoskop

Madonna refuzon David Guetta për shkak të shenjës në horoskop

Tingulli i Audi SQ8 ‘që zgjon edhe të vdekurit’ – video

Tingulli i Audi SQ8 ‘që zgjon edhe të vdekurit’ – video

Jo gjithçka është aq e zezë: 5 gjëra pozitive që mësuam në karantinë

Jo gjithçka është aq e zezë: 5 gjëra pozitive që mësuam në karantinë

Fakte interesante për njerëzit e lindur në tetor: Ja se çfarë ata kanë një “shqisë të gjashtë”

Fakte interesante për njerëzit e lindur në tetor: Ja se çfarë ata kanë një “shqisë të gjashtë”

Tottenhami fiton me lehtësi ndaj Manchester United

Tottenhami fiton me lehtësi ndaj Manchester United

Ky është super-goli që e realizoi sot Edon Zhegrova

Ky është super-goli që e realizoi sot Edon Zhegrova

Mjekët shpjegojnë se çfarë ndodh me trupin tuaj nëse shfaqet kjo gjendje shëndetësore

Mjekët shpjegojnë se çfarë ndodh me trupin tuaj nëse shfaqet kjo gjendje shëndetësore

Man. UTD – Tottenham, tre gola për shtatë minuta lojë -video

Man. UTD – Tottenham, tre gola për shtatë minuta lojë -video

Mjekët gjejnë larvat e krimbave brenda trurit të gruas australiane

Mjekët gjejnë larvat e krimbave brenda trurit të gruas australiane

Jeta pas divorcit: 7 gjëra që duhet t’i kuptoni

Jeta pas divorcit: 7 gjëra që duhet t’i kuptoni

Hakerët kinezë rrëmbejnë llogaritë e Facebook duke përdorur malwarin SilentFade

Hakerët kinezë rrëmbejnë llogaritë e Facebook duke përdorur malwarin SilentFade

Ademi: Jam optimist për ndeshjen me Maqedoninë e Veriut

Ademi: Jam optimist për ndeshjen me Maqedoninë e Veriut

Përfundon ndeshja Feronikeli – Drita, ky është rezultati final

Përfundon ndeshja Feronikeli – Drita, ky është rezultati final

Superliga e Kosovës vijon sot me këto tri ndeshje

Superliga e Kosovës vijon sot me këto tri ndeshje

Kosova fitoi 4 medalje në Dubrovnik por Driton Kuka nuk është i kënaqur

Kosova fitoi 4 medalje në Dubrovnik por Driton Kuka nuk është i kënaqur