Madonna përplaset me Dolce & Gabbana (Foto)

21.03.2015 13:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Madonna përplaset me Dolce & Gabbana (Foto)

Madonna është deklaruar rreth skandalit të fundit të shkaktuar nga komentet e disenjatorëve italianë, Dolce and Gabbana, duke iu thënë atyre “të mendojnë para se të flasin”.

Madonna Dolce & Gabbana

Në rrjetin social Instagram, ylli i hitit “Living for Love” e postoi një fotografi të reklamës së saj për këtë markë, të cilën e ka bërë në vitin 2010, dhe ku ajo shihet me një foshnje në duar, transmeton Koha.net. Dhe poshtë fotografisë shkruhej: “Nuk ka asgjë sintetike rreth një shpirti!!! Kështu që si mund të jeni kundër fekondimit artificial dhe shtatzënisë përmes nënave surrogate?”.

Madonna Dolce & Gabbana

Madonna nuk është e famshmja e vetme, e cila ka ngritur zërin kundër komenteve të disenjatorëve Dolce & Gabbana, të cilët fëmijët e çifteve të të njëjtit seks i kanë quajtur “fëmijë sintetik”. Kundër këtyre deklaratave janë deklaruar edhe Elton John, Victoria Beckham, Ricky Martrin etj.

Madonna Dolce & Gabbana

Madonna Dolce & Gabbana

Madonna Dolce & Gabbana

/puhia/

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

Era Istrefi sjellë fotografi nga shtëpia e saj

Era Istrefi sjellë fotografi nga shtëpia e saj

Tre fëmijë me tri nëna të ndryshme, Kastro Zizo: Nuk ndalem me kaq

Tre fëmijë me tri nëna të ndryshme, Kastro Zizo: Nuk ndalem me kaq

Hekurani me një projekt shumë të veçantë, sjell duetin me vajzën e tij Tiaren

Hekurani me një projekt shumë të veçantë, sjell duetin me vajzën e tij Tiaren

Nitaj pozon atraktive para pasqyrës

Nitaj pozon atraktive para pasqyrës

Era Istrefi sjell në versionin e saj këngën e artistit të preferuar

Era Istrefi sjell në versionin e saj këngën e artistit të preferuar

Lipa tregoi se ajo ishte e para që i kishte shkruar në rrjetin social Hadidit

Lipa tregoi se ajo ishte e para që i kishte shkruar në rrjetin social Hadidit

Surprizohet Mozzik nga Loredana dhe Hana në mes të emisionit

Surprizohet Mozzik nga Loredana dhe Hana në mes të emisionit

Negative pas 75 ditësh! Modelja italiane shërohet nga Covid-19

Negative pas 75 ditësh! Modelja italiane shërohet nga Covid-19