Madonna blen shtëpi 20 milionëshe në Izrael (Foto)

07.03.2015 19:50
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Pas dekadave të suksesshme në muzikë dhe milionave që ajo ka fituar, duket se Madonna ka vendosur të bëjë shpenzim serioz duke blerë një shtëpi.

Sipas TMZ, blerja e fundit e krijueses së hiteve është një shtëpi jashtëzakonisht luksozve, e realizuar nga Richard Meier e që ndodhet në Tel Aviv të Izrealit.

Çmimi i kësaj shtëpie është jo më pak se 20 milionë euro.

Shtëpia ka një pamje fantastike kah deti i Mesdheut dhe pos tjerash ka gjithë aparaturën e fitnesit të instaluar, një pishinë super luksoze me pamje kah qyteti dhe deti.

Madonna sapo ka lansuar albumin e saj të ri “Rebel Heart”. /Telegrafi/

shtepia 1

shtepia 2

shtepia 3

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Bebe Rexha tregon edhe njëherë të pasmet e saj gjigante

Bebe Rexha tregon edhe njëherë të pasmet e saj gjigante

Nicki Minaj foto intime me burrin, jo të gjithë fansat e miratojnë

Nicki Minaj foto intime me burrin, jo të gjithë fansat e miratojnë

Elton John ndërpret koncertin në Zelandën e re, humbi zërin

Elton John ndërpret koncertin në Zelandën e re, humbi zërin

Seksbomba britanike ia qet flakën Instagram’it me poza shumë provokuese (Foto)

Seksbomba britanike ia qet flakën Instagram’it me poza shumë provokuese (Foto)

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek të veçantë për Shën Valentin

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek të veçantë për Shën Valentin

Zhveshur dhe me kokë të poshtë u gjet e vdekur Marilyn Monroe

Zhveshur dhe me kokë të poshtë u gjet e vdekur Marilyn Monroe

Rina Balaj: Nuk jam tradhtare e kombit

Rina Balaj: Nuk jam tradhtare e kombit

Shqiptari në videoklipin e Selena Gomez (FOTO-VIDEO)

Shqiptari në videoklipin e Selena Gomez (FOTO-VIDEO)

Gruaja me veshje erotike SDM skandalizon blerësit, me qafore mes qendrës tregtare (Foto)

Gruaja me veshje erotike SDM skandalizon blerësit, me qafore mes qendrës tregtare (Foto)

Pas reagimit për lokacionin, Morena thotë se po e kërkojnë për reklamë

Pas reagimit për lokacionin, Morena thotë se po e kërkojnë për reklamë

Elvana Gjata provon ekspreiencën e ‘çmendur’

Elvana Gjata provon ekspreiencën e ‘çmendur’

Sërish krizë në familjen mbretërore

Sërish krizë në familjen mbretërore

Fituesit në ‘Oscars 2020’

Fituesit në ‘Oscars 2020’

Kevin-Prince Boateng ende “digjet” për Melissa Sattan (Foto)

Kevin-Prince Boateng ende “digjet” për Melissa Sattan (Foto)

Demi Rose ‘shpërthyese’ në imazhin e fundit

Demi Rose ‘shpërthyese’ në imazhin e fundit

Para publikimit të këngës së re, Genta Ismajli ‘pushton’ titujt e medieve turke

Para publikimit të këngës së re, Genta Ismajli ‘pushton’ titujt e medieve turke