Maçorri i ‘zhveshur’ që quhet Xherdan, ka mbledhur mijëra ndjekës në Instagram (Foto)

04.04.2018 15:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Maçorri i ‘zhveshur’ që quhet Xherdan, ka mbledhur mijëra ndjekës në Instagram (Foto)

Xherdan quhet maçorri nga raca Sphynx, që me pamjen e pazakontë ka mbledhur më se pesëmijë ndjekës në Instagram.

Gjallesa pesëvjeçare, që jeton me Sandra Filipi në Zvicër, ka një pamje që mund t’i irritojë shumë njerëz, transmeton Telegrafi.

Por, jo edhe pronaren e tij 45-vjeçare, të cilës ‘i vodhi zemrën’, kur e pa në një ueb-faqe se po jepej për adoptim.

Lëkura tij pa qime dhe me shumë rrudha, iu është dukur interesante shumë njerëzve, që ia pëlqejnë fotografitë dhe kërkojnë ta shohin në pozita të ndryshme.

“I vë stoli dhe e pozicionoj në hapësira nga më të ndryshmet. Është shumë i mërrolur, kjo e bën edhe më atraktiv”, ka thënë Filipi.

Madje, ka pasur edhe shumë oferta, në Xherdani të merr pjesë edhe në projekte të ndryshme reklamimi. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ndihma e parë: Si të reagoni kur trupi i huaj ju ngelet në vesh

Ndihma e parë: Si të reagoni kur trupi i huaj ju ngelet në vesh

Vazhdojnë negociatat mes Interit dhe Bordeaux për Malcom

Vazhdojnë negociatat mes Interit dhe Bordeaux për Malcom

Geti feston ditëlindjen, Marina më romantike së kurrë!

Geti feston ditëlindjen, Marina më romantike së kurrë!

Retë e “çuditshme” filmohen në një liqen në Michigan (Video)

Retë e “çuditshme” filmohen në një liqen në Michigan (Video)

Apple ka një plan për të ndrequr shërbimin e hartave Apple Maps

Apple ka një plan për të ndrequr shërbimin e hartave Apple Maps

Zvicra nuk i pranon paratë e mbledhura me peticion për Xhakën e Shaqirin, propozon të dhurohen për një kauzë të mirë

Zvicra nuk i pranon paratë e mbledhura me peticion për Xhakën e Shaqirin, propozon të dhurohen për një kauzë të mirë

Ja pse aktoret e pornografisë janë “mashtrim” shihni fotot e tyre pa make-up

Ja pse aktoret e pornografisë janë “mashtrim” shihni fotot e tyre pa make-up

Pas 44 vitesh jetë bëhet me penis

Pas 44 vitesh jetë bëhet me penis

Xhaka refuzon të përgjigjet nëse do të festojë me shqiponjë ndaj Suedisë

Xhaka refuzon të përgjigjet nëse do të festojë me shqiponjë ndaj Suedisë

Lidhja e Tunës dhe Patrisit është: seks dhe fitnes

Lidhja e Tunës dhe Patrisit është: seks dhe fitnes

OnePlus 6 vjen në ngjyrë të kuqe

OnePlus 6 vjen në ngjyrë të kuqe

Elvana Gjata dhe Ledri Vula publikojnë 'Mike'

Elvana Gjata dhe Ledri Vula publikojnë 'Mike'

Momenti kur polici amerikan futet me urgjencë në veturë kur rrufeja godet tokën (Video)

Momenti kur polici amerikan futet me urgjencë në veturë kur rrufeja godet tokën (Video)

Pas një mungese të gjatë, Elvis Pupa rikthehet ashtu siç nuk e kishit menduar

Pas një mungese të gjatë, Elvis Pupa rikthehet ashtu siç nuk e kishit menduar

Chelsea dhe Roma në garë për shërbimet e Schmeichelit

Chelsea dhe Roma në garë për shërbimet e Schmeichelit

Dhimbja e veshëve: Si ta shmangni zhurmën në avion

Dhimbja e veshëve: Si ta shmangni zhurmën në avion