Macja e vogël frikësoi ariun masiv që u afrua te dera (Video)

26.11.2018 18:34
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Macja e vogël frikësoi ariun masiv që u afrua te dera (Video)

Ariu masiv që u afrua pranë derës së një shtëpie në Alaskë të Shteteve të Bashkuara, u frikësua prej një maceje të vogël.

Në momentin që po shikonte brenda, kafsha shtëpiake u hodh në sulm, duke bërë që ai të zmbrapsej dhe të kthehej sërish në pjesën malore, transmeton Telegrafi.

“Sikur të mos kishte derë, vështirë se macja do të sulmonte, por do ikte me vrap”, ka shkruar një komentues.

Hyrje e arinjve nëpër shtëpi nuk është e rrallë, aftësia e tyre nuhatëse është shumë e lartë, gjë që i drejton për tek ushqimet që ndodhen brenda. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Si të mësoni a ju kanë sulmuar parazitët e zorrëve

Si të mësoni a ju kanë sulmuar parazitët e zorrëve

Interi sa shumë dështime në bankë në nëntë vite: Pas largimit të Mourinhos, kanë dështuar 11 trajnerë

Interi sa shumë dështime në bankë në nëntë vite: Pas largimit të Mourinhos, kanë dështuar 11 trajnerë

I riu planifikon të paditë prindërit në gjykatë: Më sollën në jetë pa më pyetur

I riu planifikon të paditë prindërit në gjykatë: Më sollën në jetë pa më pyetur

Costa në listën e të lënduarve të Juves

Costa në listën e të lënduarve të Juves

7 gabime në Instagram që mund të shkatërrojnë biznesin tuaj

7 gabime në Instagram që mund të shkatërrojnë biznesin tuaj

Marotta: Kurrë nuk e kam shkarkuar asnjë trajner në 22 vite karrirrë

Marotta: Kurrë nuk e kam shkarkuar asnjë trajner në 22 vite karrirrë

Facebook Messenger sjell funksionin që përdoruesit e kanë kërkuar aq shumë

Facebook Messenger sjell funksionin që përdoruesit e kanë kërkuar aq shumë

Mino Raiola mund ta parandalojë transferimin e De Ligt te Barcelona

Mino Raiola mund ta parandalojë transferimin e De Ligt te Barcelona

Boateng zbulon shumë gjëra: Loja me Messin, fëmijëria me para, Anglia, lindja e fëmijës së parë dhe racizmi

Boateng zbulon shumë gjëra: Loja me Messin, fëmijëria me para, Anglia, lindja e fëmijës së parë dhe racizmi

Albërie Hadërgjonaj si “vajzë” e re

Albërie Hadërgjonaj si “vajzë” e re

Ja sesi FBI-ja shpëtoi startupin Amerikan nga Huawei

Ja sesi FBI-ja shpëtoi startupin Amerikan nga Huawei

Bakayoko i lumtur te Milani, dëshiron të vazhdojë me kuqezinjtë

Bakayoko i lumtur te Milani, dëshiron të vazhdojë me kuqezinjtë

Nusja kineze eci drejt altarit, me një mace që nuk i largohej nga pjesa pasme e fustanit (Video)

Nusja kineze eci drejt altarit, me një mace që nuk i largohej nga pjesa pasme e fustanit (Video)

Prisnin të shihni një krokodil, turistët mbetën të habitur kur nga uji doli edhe një peshkaqen (Video)

Prisnin të shihni një krokodil, turistët mbetën të habitur kur nga uji doli edhe një peshkaqen (Video)

MKRS bën ndarjen e bursave për shpresat olimpike për vitin 2019

MKRS bën ndarjen e bursave për shpresat olimpike për vitin 2019

Vetëm kështu është drejt: Si duhet t’i radhisni artikujt në frigorifer!