Luana për 8 mars në vend të luleve, dhuratë një qen

08.03.2015 22:03
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Luana për 8 mars në vend të luleve, dhuratë një qen

Cdo të marte për bukuroshen Luana Vjollca është festë.

Përmes fotografive në instagram këngëtarja dhe prezantuesja e njohur ka bërë të ditur se merr lule tash e tre vjet.

Por, pikërisht sot në ditën kur është dashur t’i dhuronin lule, bukuroshja e Top Channel ka pranuar dhuratë një qen, i cili e ka gëzuar jashtë masë këngëtaren, raporton Gazeta Blic.

Ende nuk është bërë e ditur se kush është dhuruesi i luleve dhe i qenit simpatik.

Luana1

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Rasti i Morena Tarakut, Prokuroria deklaron se nuk është mbyllur ende

Rasti i Morena Tarakut, Prokuroria deklaron se nuk është mbyllur ende

Nora Istrefi e gjitha në lëkurë, mahnit me dukjen

Nora Istrefi e gjitha në lëkurë, mahnit me dukjen

Chloe Ferry, edhe sot sjell format bombastike nga Dubai

Chloe Ferry, edhe sot sjell format bombastike nga Dubai

Bebe Rexha tregon se për çka e ngucnin në shkollë

Bebe Rexha tregon se për çka e ngucnin në shkollë

Drejtori i Fiores i befasuar nga talenti 22 vjeçar: Po vazhdoi kështu, i jap lejë të flasë me mbesën time

Drejtori i Fiores i befasuar nga talenti 22 vjeçar: Po vazhdoi kështu, i jap lejë të flasë me mbesën time

Bebe Rexha tërheq vëmendjen me veshjen e ngushtë

Bebe Rexha tërheq vëmendjen me veshjen e ngushtë

Jennifer Lopez vjen me një këngë të re

Jennifer Lopez vjen me një këngë të re

Demi i heq të gjitha dhe pozon e zhveshur

Demi i heq të gjitha dhe pozon e zhveshur

Kardashianët pretendente për të fituar çmim në këtë ceremoni

Kardashianët pretendente për të fituar çmim në këtë ceremoni

Ironia e liderit të grupit Troja: Nuk po muj me paramendu PDK ne protesta kunder qeverise me kange te Trojes & Jericho!

Ironia e liderit të grupit Troja: Nuk po muj me paramendu PDK ne protesta kunder qeverise me kange te Trojes & Jericho!

Eni Koçi zbulon titullin e këngës së re

Eni Koçi zbulon titullin e këngës së re

Grimeri shqiptar: Para dy dekadash prindërit e mi pastronin zyra, tani janë të miat

Grimeri shqiptar: Para dy dekadash prindërit e mi pastronin zyra, tani janë të miat

Me këtë video, Enca iu uron fansave një muaj të mbarë

Me këtë video, Enca iu uron fansave një muaj të mbarë

Rihanna dëshmon edhe një herë linjat e saj

Rihanna dëshmon edhe një herë linjat e saj

Mbretëresha e ‘pëlqen’ Meghan Markle

Mbretëresha e ‘pëlqen’ Meghan Markle

Rihanna dukej mahnitëse në shfaqjen e “Savage X Fenty”

Rihanna dukej mahnitëse në shfaqjen e “Savage X Fenty”