Lori vihet në siklet nga zgjedhjet e detyrueshme në 5e5

16.05.2018 16:49
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

“Një kujtim” mban titullin kënga më e re e këngëtares të cilën e solli të realizuar me videoklip.

Për këtë projekt dhe shumë çka tjetër, Lori ka folur në studion e 5e5, ku mes tjerash ka zbuluar shumë çka edhe nga jeta e saj dhe planet në të ardhmen.

Nuk shpëtoi as nga pyetjet e vështira prej të cilave disa herë u vu në siklet. Ishin disa pyetje me zgjedhje të detyrueshme të cilat mund t’i shikoni në videon më poshtë:

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Yahoo do të paguajë 50 milion dollarë për përdoruesit e prekur nga sulmet kibernetike 2013-14

Yahoo do të paguajë 50 milion dollarë për përdoruesit e prekur nga sulmet kibernetike 2013-14

Knight Riders me aktivitet vetëdijesimi për respektimin dhe ruajtjen e çiklistëve

Knight Riders me aktivitet vetëdijesimi për respektimin dhe ruajtjen e çiklistëve

Al Trade Center fton të gjithë t’i bashkohen aktivitetit për dhurimin e gjakut

Al Trade Center fton të gjithë t’i bashkohen aktivitetit për dhurimin e gjakut

Prej 15 vitesh nuk lejohen të fluturojnë, ‘Concorde’ të vetmit avionë që tejkalojnë shpejtësinë e plumbit (Foto)

Prej 15 vitesh nuk lejohen të fluturojnë, ‘Concorde’ të vetmit avionë që tejkalojnë shpejtësinë e plumbit (Foto)

Dhitë e egra “vallëzojnë” në grup në majat e thepisura të një fshati në Shqipëri (Video)

Dhitë e egra “vallëzojnë” në grup në majat e thepisura të një fshati në Shqipëri (Video)

Rita Ora: Isha e ndikuar nga komentet negative të ndjekësve

Rita Ora: Isha e ndikuar nga komentet negative të ndjekësve

Apple dhe Samsung gjobiten në Itali, akuzohen për ngadalësimin e qëllimshëm të smartfonëve të vjetër

Apple dhe Samsung gjobiten në Itali, akuzohen për ngadalësimin e qëllimshëm të smartfonëve të vjetër

Zyrtare: Ylli përforcohet me amerikanin, Pressley

Zyrtare: Ylli përforcohet me amerikanin, Pressley

Partnerët tregojnë kreativitetin duke kombinuar kostumet për Halloween (Foto)

Partnerët tregojnë kreativitetin duke kombinuar kostumet për Halloween (Foto)

Majlinda Kelmendi rikthehet në gara pas 14 muajsh

Majlinda Kelmendi rikthehet në gara pas 14 muajsh

Butrint Imeri thyen rekord, 1 milion klikime për një ditë me këngën ‘Kush’

Butrint Imeri thyen rekord, 1 milion klikime për një ditë me këngën ‘Kush’

Xiaomi Mi Mix 3 do të ketë një procesor Snapdragon dhe një ekran 6.4-inç

Xiaomi Mi Mix 3 do të ketë një procesor Snapdragon dhe një ekran 6.4-inç

Nëse e keni gishtin e dytë më të gjatë se të madhin, jeni në rrezik!

Nëse e keni gishtin e dytë më të gjatë se të madhin, jeni në rrezik!

Si të mos jetë kjo Kejvina Kthella

Si të mos jetë kjo Kejvina Kthella

Superkupa Kosovë – Diasporë: Mbahet konferenca për media para ndeshjes FC Prishtina – AKV Bardhosh Gërvalla

Superkupa Kosovë – Diasporë: Mbahet konferenca për media para ndeshjes FC Prishtina – AKV Bardhosh Gërvalla

Kërpudha e larvave që njihet si ‘Viagra e Himalajeve’ dhe vlen më shumë se pesha saj në ari, po zhduket shkaku i ndryshimeve klimatike (Foto)

Kërpudha e larvave që njihet si ‘Viagra e Himalajeve’ dhe vlen më shumë se pesha saj në ari, po zhduket shkaku i ndryshimeve klimatike (Foto)