Loredana e pranon në Prishtinë se i ka marrë para çiftit zviceran por thotë që se ka bërë me dhunë

10.05.2019 14:34
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Loredana e pranon në Prishtinë se i ka marrë para çiftit zviceran por thotë që se ka bërë me dhunë

Reperja Loredana Zefi ka thyer heshtjen për skandalin që tronditi Kosovën dhe Zvicrën duke folur para mediave. Zefi është deklaruar se paratë që janë marrë nuk janë marrë me dhunë, raporton Gazeta Express

“Kum ardhë faleminderit që keni ardhë e keni gjetë kohën për mem dëgju’, filloi ajo.

“Pika e parë është unë jam këtu për shkak që jam te gjiru ni spot, është planiifiku shumë ma herët për shkak se nuk kemi shqetësime ose arsye për me shty këtë spot.

Në bazë të mediave që kum lexu unë muj me thanë që do sene janë ndryshe do ndryshe unë kum ardhme sqaru qet sen për mu cka është me rëndësi shteti shqiptar, gjerman, Zvicrën prej asni personi nuk janë marrë paret me dhunë me mashtrime me kërcënime, këto pare që kanë jhi shumën nuk e di, janë marrë me vullnet prej anës tjetër, okej qekjo është e para”, shton reperja.

“E dyta ky sen ka fillu 2016, unë nuk kam qenë e involume dhe nuk kam ditë kurgjo për këtë rast, 2018 këto pjesë të anëtarevë të familjes Zefi më kanë tregu që 2018 është mundësia me e mbyllë këtë post, nuk e di cka kanë bo këta persona në mes të vetit, po në 2018 ku unë kam marrë vesh për këtë rast, jam kanë në gjendje me I ndihmu familja është mbi të gjitha, nuk më intereson mediat nuk më itnerson muzika kur është puna për familjent me dmth që unë edhe pse nëpër media kam dalë po kjo është familja jem dhe unë jam e kënaqt dhe gjithmonë kam me qenë lojale mas familjes në kohë të mira dhe të vështira, unë jam rrit me një familje shumë të madhe I kam 7 vëllazën dhe dy motra, po baba jem na ka mësu që kurgjo nuk është ma e shtrejtë se familja, ju mundeni me qenë me mu dhe mundeni me qenë jo me mu”, shton tutje.

“Besoni dhe mësoni që nuk janë këto sene të vërteta po rasti ka mu sqaru dhe ma merr menja që do pak si shumë fjalë kanë me ndryshu, Është e vërtetë që kum dhanë deklarata në polcii, po unë e mbyllur nuk jam kanë asnjëherë, unë kam qenë në deklaratë, burri jem më ka prit jashtë, këta e kam shumë lojal, më ka leju me shumë në shtëpinë time ku ka qenë vajza ime.

Përndryshe, seni që unë e kam ardh këtu me ju deklaru juve me ju kallxu juve, paret nuk janë marrë me dhunë, me kërcënime, pala tjetër e ka pranu dhe e ka bë me plot dëshirën e saj”, përfundoi reperja./GazetaExpress

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Loredana e pranon në Prishtinë se i ka marrë para çiftit zviceran por thotë që se ka bërë me dhunë

Loredana e pranon në Prishtinë se i ka marrë para çiftit zviceran por thotë që se ka bërë me dhunë

Geert Ahrens rikujton historinë e negociatave për Kosovën, që i paraparin luftës

Geert Ahrens rikujton historinë e negociatave për Kosovën, që i paraparin luftës

Shefqet Krasniqi: KMDLNJ duhet të udhëzohet në rrugën e Zotit

Shefqet Krasniqi: KMDLNJ duhet të udhëzohet në rrugën e Zotit

Fundi i lojërave të fatit – ATK menjëherë revokoi licencat për të gjitha subjektet

Fundi i lojërave të fatit – ATK menjëherë revokoi licencat për të gjitha subjektet

Vasfije Krasniqi Goodman fiton çmim për paqe

Vasfije Krasniqi Goodman fiton çmim për paqe

Dodik në Tiranë: Kosova është Serbi

Dodik në Tiranë: Kosova është Serbi

Organizoi seancë për krimet serbe në Kosovë – Beogradi nisë një fushatë kundër Eliot Engel

Organizoi seancë për krimet serbe në Kosovë – Beogradi nisë një fushatë kundër Eliot Engel

Si ka luajtur Edi Rama me kufijtë e Kosovës

Si ka luajtur Edi Rama me kufijtë e Kosovës

Lansohet ueb faqja për raportimin e produkteve të rrezikshme

Lansohet ueb faqja për raportimin e produkteve të rrezikshme

Haradinaj për Telekomin: Pse të japim pare të popullit për një kompani që vazhdon me humbje

Haradinaj për Telekomin: Pse të japim pare të popullit për një kompani që vazhdon me humbje

Mustafa: Ka qenë gabim i Thaçit që është përfshirë në idenë serbe të ndryshimit të kufijve

Mustafa: Ka qenë gabim i Thaçit që është përfshirë në idenë serbe të ndryshimit të kufijve

Thaçi e quan Berishën “gërmadhë të skenës politike shqiptare”

Thaçi e quan Berishën “gërmadhë të skenës politike shqiptare”

Pse refuzoi drekën me Metën, Vuçiqin dhe Dodikun? – flet Presidenti Thaçi

Pse refuzoi drekën me Metën, Vuçiqin dhe Dodikun? – flet Presidenti Thaçi

Idenë e ndryshimit të kufijve e mban në jetë mosdeklarimi i SHBA-së kundër saj

Idenë e ndryshimit të kufijve e mban në jetë mosdeklarimi i SHBA-së kundër saj

Shpend Ahmeti: Nëse i ndali krejt ndërtimet në Prishtinë do të jem i vrarë

Shpend Ahmeti: Nëse i ndali krejt ndërtimet në Prishtinë do të jem i vrarë

Eksperti amerikan: Washingtoni duhet të ndërhyjë për zhbllokimin e negociatave Kosovë-Serbi

Eksperti amerikan: Washingtoni duhet të ndërhyjë për zhbllokimin e negociatave Kosovë-Serbi