Loredana: E lumtur që jam artistja më e mirë zvicerane edhe pse ata nuk më pëlqejnë

05.11.2019 22:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Loredana: E lumtur që jam artistja më e mirë zvicerane edhe pse ata nuk më pëlqejnë

Loredana Zefi ka folur pas marrjes së çmimit të rëndësishëm në MTV EMA.

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, është nderuar me çmim në MTV EMA, shkruan lajmi.net.

Ajo është shpërblyer me trofe si ‘Artistja më e mirë’ dhe lidhur me këtë hap të rëndësishëm të saj ka shkruar media zvicerane “Blick” të cilët i kanë kushtuar një artikull të veçantë.

“Jam e lumtur sepse jam artistja më e mirë zvicerane, dhe jam shumë e lumtur që jam një artiste zvicerane, edhe nëse zviceranët nuk më pëlqejnë aq shumë”, ka thënë ndër të tjera reperja shqiptare.

Ndërkohë, mediumi zviceran LOOK, ka pyetur burrin e Znj. Petra, që janë çifti akuzues ndaj reperes, se çfarë mendimi kanë për faktin që ajo u shpërblye me një çmim të tillë?

“Gjithçka po shkon kaq ngadalë. Deri më tani nuk kemi marrë asnjë cent. Nëse do të më takonte mua, ajo kurrë nuk do të merrte një çmim të tillë. Por unë nuk mund ta ndryshoj atë ”, ka thënë ai.

Ndërkohë, rasti i kësaj afere shumë të përfolur po vazhdon të jetë nën hetime.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vaji i Xhenxhefilit – Si të Përgatisni Kurën e Përjetësisë

Vaji i Xhenxhefilit – Si të Përgatisni Kurën e Përjetësisë

Kaq provokuese foto të Morenës nuk kemi parë

Kaq provokuese foto të Morenës nuk kemi parë

Veshjet që morën vëmendjen më të madhe tek SAG Awards

Veshjet që morën vëmendjen më të madhe tek SAG Awards

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston flirtojnë para kamerave

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston flirtojnë para kamerave

Blleki paralajmëron publikun për një kryevepër të Llunit

Blleki paralajmëron publikun për një kryevepër të Llunit

6 mënyra për t’u shëruar nga trauma emocionale

6 mënyra për t’u shëruar nga trauma emocionale

Shefi i Google-it bën thirrje për rregullore mbi inteligjencën artificiale

Shefi i Google-it bën thirrje për rregullore mbi inteligjencën artificiale

Periudha e horoskopit javor nga 20 – 27 janar

Periudha e horoskopit javor nga 20 – 27 janar

Studimi: Burrat që kontrollohen nga gratë jetojnë më gjatë!

Studimi: Burrat që kontrollohen nga gratë jetojnë më gjatë!

Kontrolla mashkullore per parandalimin e shtatzanisë

Kontrolla mashkullore per parandalimin e shtatzanisë

S’e kemi ditur, Genc Prelvukaj qenka fans i këtij ekipi të Premier Ligës

S’e kemi ditur, Genc Prelvukaj qenka fans i këtij ekipi të Premier Ligës

Po rikthehet Milani i madh, fitore në ‘frymën e fundit’. -7 nga Champions

Po rikthehet Milani i madh, fitore në ‘frymën e fundit’. -7 nga Champions

Kriza e Napolit s’ka fund, Fiorentina e Iachinit e turpëron në “San Paolo”

Kriza e Napolit s’ka fund, Fiorentina e Iachinit e turpëron në “San Paolo”

Aguero s’mjafton, City ndalet nga Crystal Palace, barazon edhe Arsenali

Aguero s’mjafton, City ndalet nga Crystal Palace, barazon edhe Arsenali

Vedat Muriqi shënon gol në minutat shtesë ndaj Gaziantepit, por ndëshkohet edhe me të kuq

Vedat Muriqi shënon gol në minutat shtesë ndaj Gaziantepit, por ndëshkohet edhe me të kuq

“Bomberin” e bën Casemiro, Reali mposht Sevillan dhe merr kreun

“Bomberin” e bën Casemiro, Reali mposht Sevillan dhe merr kreun