Llampa të mrekullueshme letre (Foto)

05.04.2015 00:59
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Llampa të mrekullueshme letre (Foto)

Po, ato mund të jenë edhe nga letra!

Nëse keni furnizime të letrës dhe jeni duke menduar t’i ktheni këto dokumente për disa zanate pastaj të bëni llambë ose fanar? Për këtë ne kemi mbledhur disa ide vërtetë të mrekullueshme. Hidhni një sy:

/Puhia.com/

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Revolucioni Duplex, fillon dimri i zjarrtë me enterier të veçantë (Foto)

Revolucioni Duplex, fillon dimri i zjarrtë me enterier të veçantë (Foto)

Vila në Havana ku pushoi Obama, shtëpi e shqiptarëve (Foto)

Vila në Havana ku pushoi Obama, shtëpi e shqiptarëve (Foto)

Mbipesha dobëson kujtesën

Mbipesha dobëson kujtesën

Ja pse bëhemi alergjikë papritmas

Ja pse bëhemi alergjikë papritmas

Studimi/ Gjumi i pasdites përmirëson kujtesën

Studimi/ Gjumi i pasdites përmirëson kujtesën

Lapsi qetëson dhimbjet e kokës

Lapsi qetëson dhimbjet e kokës

Pse femrat duhet të flenë të zhveshura

Pse femrat duhet të flenë të zhveshura

Modelja sllovene mund të bëhet Zonja e Parë në SHBA

Modelja sllovene mund të bëhet Zonja e Parë në SHBA

Jeta e shfrenuar e fëmijëve të miliarderëve rusë / FOTO

Jeta e shfrenuar e fëmijëve të miliarderëve rusë / FOTO

Keni ftohtë gjatë gjithë kohës? Kjo mund të jetë arsyeja

Keni ftohtë gjatë gjithë kohës? Kjo mund të jetë arsyeja

Të rregullosh shtratin në mëngjes, është e dëmshme për shëndetin

Të rregullosh shtratin në mëngjes, është e dëmshme për shëndetin

Si të mposhtni ankthin me mënyra natyrale!

Si të mposhtni ankthin me mënyra natyrale!

Parandalojeni prishjen e dhëmbëve, duke i larë me këtë përbërës

Parandalojeni prishjen e dhëmbëve, duke i larë me këtë përbërës

Ja arsyeja pse ju keni aq shumë jashtëqitje gjatë menstruacioneve

Ja arsyeja pse ju keni aq shumë jashtëqitje gjatë menstruacioneve

Këto pesë shenja do t’ju bëjnë ta lini alkoolin

Këto pesë shenja do t’ju bëjnë ta lini alkoolin

Shokuese/ Ja si e shkatërron iPad-i trurin e fëmijëve

Shokuese/ Ja si e shkatërron iPad-i trurin e fëmijëve