Lipa tregoi se ajo ishte e para që i kishte shkruar në rrjetin social Hadidit

13.05.2020 09:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Lipa tregoi se ajo ishte e para që i kishte shkruar në rrjetin social Hadidit

Ata janë së bashku që 11 muaj.

Dhe Dua Lipa ka zbuluar së fundmi në një intervistë me Andy Cohen në “Watch What Happens Live” se si filloi romancën e saj me Anwar Hadid, ndërsa tregoi se ajo ishte e para që i kishte shkruar në rrjetin social, Instagram.

Kur prezantuesi e pyeti nëse i ka shkruar ndonjë të famshmi privatisht në rrjetet sociale, këngëtarja 24-vjeçare u përgjigj: “Unë kam një rrëfim për të bërë … e imja ishte për të dashurin tim, i kam shkruar të dashurit tim aktual. Unë përfundimisht e bëra atë”.

Dua Lipa (Foto: YouTube)

Andi e pyeti: “Kështu filloi marrëdhënia e juaj?”.

“Në fakt, ne u takuam për grill. Por më pas vazhdoi në Instagram”, tha ylli shqiptar.

Dua ka reflektuar rreth izolimit me vëllanë e supermodeleve, Gigi dhe Bella Hadid, duke thënë se ‘janë duke bërë gjëra të mira së bashku’, që nga qëndrimi brenda e deri tek shëtitjet e tyre.

“Unë dhe i dashuri im jemi mësuar me udhëtimet, ne mund të bëjmë shtëpi në çdo vend”, vazhdon ajo.

Dua Lipa (Foto: Instagram)

Dashuria e tyre veçse është bërë më e fortë qysh kur filluan të takohen në qershor të vitit të kaluar, menjëherë pas ndarjes së Duas nga modeli dhe kuzhinieri, Isaac Carew.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Veseli: Albin Kurti mashtrues, nisi reciprocitetin pasi e kuptoi nga Kushtetuesja se nuk do të jetë kryeministër

Veseli: Albin Kurti mashtrues, nisi reciprocitetin pasi e kuptoi nga Kushtetuesja se nuk do të jetë kryeministër

Thaçi: Kurti po e rrezikon Shtetin, po i vazhdon mashtrimet patriotike

Thaçi: Kurti po e rrezikon Shtetin, po i vazhdon mashtrimet patriotike

Ekspertët në Maqedoninë e V: Fondet për pandeminë të menaxhohen me kujdes

Ekspertët në Maqedoninë e V: Fondet për pandeminë të menaxhohen me kujdes

Rama për ”Le Monde”: Informacioni i cunguar pashmangshmërisht shndërrohet në një gënjeshtër të madhe

Rama për ”Le Monde”: Informacioni i cunguar pashmangshmërisht shndërrohet në një gënjeshtër të madhe

Për masat shtesë të reciprocitetit, Kurti: Serbia ka ndërruar qasje…, i kundërvihemi me masë reciproke

Për masat shtesë të reciprocitetit, Kurti: Serbia ka ndërruar qasje…, i kundërvihemi me masë reciproke

Avdullah Hoti propozon ministrat e LDK’së, votohen pastaj në Kryesi

Avdullah Hoti propozon ministrat e LDK’së, votohen pastaj në Kryesi

Lajçak kërkon heqjen e menjëhershme të reciprocitetitP

Lajçak kërkon heqjen e menjëhershme të reciprocitetitP

Ky është vendimi i plotësuar rreth reciprocitetit me Serbinë

Ky është vendimi i plotësuar rreth reciprocitetit me Serbinë

Daçiq: S’ka dialog pa heqjen e reciprocitetit, duam kompromis por s’do pranojmë Kosovën

Daçiq: S’ka dialog pa heqjen e reciprocitetit, duam kompromis por s’do pranojmë Kosovën

Edhe 12 të shëruar dhe gjashtë raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Edhe 12 të shëruar dhe gjashtë raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Thaçi i shokuar me “amaterizmin e Bordit të përkohshëm të KEK-ut dhe servilëve të tyre”

Thaçi i shokuar me “amaterizmin e Bordit të përkohshëm të KEK-ut dhe servilëve të tyre”

Nis peticioni i VV-së me kërkesën për zgjedhje

Nis peticioni i VV-së me kërkesën për zgjedhje

Në dukje një çift normal, zbrazin 20 plumba ndaj policëve (VIDEO)

Në dukje një çift normal, zbrazin 20 plumba ndaj policëve (VIDEO)

Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

6 zyrtarë të MI-së morën paga shtesë për mbikëqyrjen e një projekti, njëri mori mbi 30 mijë euro

6 zyrtarë të MI-së morën paga shtesë për mbikëqyrjen e një projekti, njëri mori mbi 30 mijë euro

Facebook nuk pranon të marrë masa pas komenteve të Trumpit

Facebook nuk pranon të marrë masa pas komenteve të Trumpit