Lindsay Lohan, selfie “topless” (Foto +16)

16.10.2016 23:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Lindsay Lohan, selfie “topless” (Foto +16)

Lindsay Lohan di si t’i mbajë fansat duke u dhënë atë që ata duan. Kësaj radhe, ylli ka postuar një selfie bardhë e zi “topless” para pasqyrës.

Aktorja 30-vjeçare, ndryshe nga Kim dhe motra e saj është treguar më e kujdesshme në mënyrë që të mos dalë tërësisht e zbuluar.

Në duar ajo mban telefonin, ndërsa me bërrylat e saj përpiqet që të mbulojë gjoksin.

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Sekretet e njerëzve që kanë memorie të fortë

Sekretet e njerëzve që kanë memorie të fortë

Kukësi mposht Torpedon, por eliminohet nga Liga e Evropës për vetëm një gol

Kukësi mposht Torpedon, por eliminohet nga Liga e Evropës për vetëm një gol

FFK vizitohet nga zyrtarët e Federatës Gjermane të Futbollit

FFK vizitohet nga zyrtarët e Federatës Gjermane të Futbollit

Vallëzon dhe ulet në njërën anë të motoçikletës, para se të shtrihet me shpinë në ulëse (Video)

Vallëzon dhe ulet në njërën anë të motoçikletës, para se të shtrihet me shpinë në ulëse (Video)

Domatja dhe kastraveci nuk shkojnë së bashku në sallatë

Domatja dhe kastraveci nuk shkojnë së bashku në sallatë

Roma ofron 40 milionë euro për Bailey

Roma ofron 40 milionë euro për Bailey

Nga gëzimi i madh që po e nxjerr për shëtitje, qeni fillon të vrapon në oborr duke e tërhequr zvarrë pronarin që e mbante në dorë litarin (Video)

Nga gëzimi i madh që po e nxjerr për shëtitje, qeni fillon të vrapon në oborr duke e tërhequr zvarrë pronarin që e mbante në dorë litarin (Video)

Donis Avdijaj nënshkruan me skuadrën holandeze, Willem II

Donis Avdijaj nënshkruan me skuadrën holandeze, Willem II

Përbërësit me të cilët lëkura juaj do të mbajë aromë fantastike

Përbërësit me të cilët lëkura juaj do të mbajë aromë fantastike

Kafshë të ndryshme me madhësi marramendëse (Foto/Video)

Kafshë të ndryshme me madhësi marramendëse (Foto/Video)

A do të shtyhet Serie A?

A do të shtyhet Serie A?

Sfida e të ‘rrëzuarit me fytyrë për toke’ ka përshirë rrjetet sociale (Foto)

Sfida e të ‘rrëzuarit me fytyrë për toke’ ka përshirë rrjetet sociale (Foto)

Kroos del kundër Ozilit: Po flet gjëra të pakuptimta, nuk ka racizëm të Gjermania

Kroos del kundër Ozilit: Po flet gjëra të pakuptimta, nuk ka racizëm të Gjermania

Verbëria mund të shërohet: Për herë të parë shkencëtarët ua kthejnë shikimin minjve pas aktivizimit të qelizave të retinës

Verbëria mund të shërohet: Për herë të parë shkencëtarët ua kthejnë shikimin minjve pas aktivizimit të qelizave të retinës

Parma e kërkon Karamohin e Interit

Parma e kërkon Karamohin e Interit

Dera e pazakontë, paloset sikur të ishte një copë letër (Video)

Dera e pazakontë, paloset sikur të ishte një copë letër (Video)