Linda Morina: Akuzat për Haradinajn janë te rrejshme (Video)

09.01.2017 00:06
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Linda Morina: Akuzat për Haradinajn janë te rrejshme (Video)

 

Edhe këngëtarja Linda Morina na vjen me një reagim kundër arrestimit te Ramush Haradinajt dhe madje na përshkruan tmerrin qe kanë bere serbet ne Kosove dhe thekson se ata meritojn arrestimin .

Për me shume shikoni Videon

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Marseille shkon në finale të Ligës së Evropës, eliminon Salzburgun e Valon Berishës

Marseille shkon në finale të Ligës së Evropës, eliminon Salzburgun e Valon Berishës

Elgiti dhe Klea nuk përmbahen më, shikoni sa të dashuruar duken!

Elgiti dhe Klea nuk përmbahen më, shikoni sa të dashuruar duken!

Këto janë 16 sëmundjet që shëron uji i detit!

Këto janë 16 sëmundjet që shëron uji i detit!

Google Pay tashmë i disponueshëm në desktop dhe iOS

Google Pay tashmë i disponueshëm në desktop dhe iOS

Costa: E merituam finalen, do të lëmë gjithçka në fushë për ta fituar

Costa: E merituam finalen, do të lëmë gjithçka në fushë për ta fituar

Almeda tërësisht e “çmendur” për Tolgën!

Almeda tërësisht e “çmendur” për Tolgën!

Thasët e mbushur më para bien nga furgoni i blinduar, qytetarët amerikanë ndalin veturat që t’i marrin (Video)

Thasët e mbushur më para bien nga furgoni i blinduar, qytetarët amerikanë ndalin veturat që t’i marrin (Video)

Armina më seksi se kurrë, provokon tërësisht e lagur!

Armina më seksi se kurrë, provokon tërësisht e lagur!

Wenger: Jam shumë i zhgënjyer

Wenger: Jam shumë i zhgënjyer

Rusia ndërmerr hapa të mëtejshëm për të kufizuar aksesin në Telegram

Rusia ndërmerr hapa të mëtejshëm për të kufizuar aksesin në Telegram

Kjo preventivë nga kanceri mund të jetë edhe e rrezikshme: arsyeja përse nuk bën ta teproni me vitaminën D

Kjo preventivë nga kanceri mund të jetë edhe e rrezikshme: arsyeja përse nuk bën ta teproni me vitaminën D

Ronela reagon pas shkrimit të Kozeta Kurtit, por pendohet!

Ronela reagon pas shkrimit të Kozeta Kurtit, por pendohet!

Salzburg 2-1 Marseille: Notat e lojtarëve, Valon Berisha më i miri te austriakët

Salzburg 2-1 Marseille: Notat e lojtarëve, Valon Berisha më i miri te austriakët

Besiktas nuk del në fushë, refuzon edhe apelin e presidentit Erdogan

Besiktas nuk del në fushë, refuzon edhe apelin e presidentit Erdogan

Pastruesi i aeroportit gjen shtatë kilogramë flori, por nuk do të fitojë as edhe një qindarkë

Pastruesi i aeroportit gjen shtatë kilogramë flori, por nuk do të fitojë as edhe një qindarkë

Flagshipi i radhës i HTC debuton më 23 Maj

Flagshipi i radhës i HTC debuton më 23 Maj