Leonora Jakupi po sjellë befasi për festat e fundvitit

05.11.2019 23:53
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Leonora Jakupi po sjellë  befasi për festat e fundvitit

Siç duket edhe këngëtarja Leonora Jakupi po sjellë një befasi të bukur për festat e fundvitit.

Kjo u kuptua nga vetë këngëtarja e cila nuk po heziton të shprëndajë me 246 mijë ndjekësit e saj në instagram sekuenca, e imazhe të ndryshme nga përgatitjet e kripit të saj të ri, shkruan “Kosovarja”.
Natyrisht që as kësaj radhe Leonora nuk do i zhgënjejë fansat e saj, përkundrazi veç do iu rifreskoj dashurinë që kanë për të.
Leonora me këtë pamje veç ka dëshmuar se e meriton të quhet ‘diva’ ashtu siç i kanë thënë shpesh herë.

Ani pse këngëtarja ka karrierë të gjatë muzikore me gjithë këtë bukuri as vajzat e reja nuk mund t’ia kalojnë.

Me një fjalë shkurt e shqip Leonora 20 vjeçaret i shti në xhep.

Lojtës Videos
Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Leonora Jakupi po sjellë  befasi për festat e fundvitit

Leonora Jakupi po sjellë befasi për festat e fundvitit

Loredana: E lumtur që jam artistja më e mirë zvicerane edhe pse ata nuk më pëlqejnë

Loredana: E lumtur që jam artistja më e mirë zvicerane edhe pse ata nuk më pëlqejnë

Momenti kur mjekët ia kthejnë këmbën në vend Andre Gomes

Momenti kur mjekët ia kthejnë këmbën në vend Andre Gomes

Gomes thyen këmbën gjatë ndeshjes – kjo është gjendja e tij (VIDEO)

Gomes thyen këmbën gjatë ndeshjes – kjo është gjendja e tij (VIDEO)

Me këtë fanellë Dardanët do të dalin përballë Anglisë

Me këtë fanellë Dardanët do të dalin përballë Anglisë

Rivaliteti në Serie A mes Juventus dhe Inter

Rivaliteti në Serie A mes Juventus dhe Inter

VIDEO/ Këngëtari serb publikon këngën për miqësinë me shqiptarët: Jemi si një familje dhe kjo dihet

VIDEO/ Këngëtari serb publikon këngën për miqësinë me shqiptarët: Jemi si një familje dhe kjo dihet

Ronela Hajati shfaqet me ndryshim të ri

Ronela Hajati shfaqet me ndryshim të ri

Grimeri shqiptar shndërrohet në femër për Halloween

Grimeri shqiptar shndërrohet në femër për Halloween

Kylie dhe Kendall Jenner shfaqen joshëse

Kylie dhe Kendall Jenner shfaqen joshëse

Magjia e Messit, ja pse është më i miri në botë

Magjia e Messit, ja pse është më i miri në botë

Tërbohen modelet! Ishin dëbuar nga stadiumi, por sërish nudo! – FOTO

Tërbohen modelet! Ishin dëbuar nga stadiumi, por sërish nudo! – FOTO

Dua, mos po guxon më shumë “se ç’duhet”? (FOTO)

Dua, mos po guxon më shumë “se ç’duhet”? (FOTO)

E mbante mbyllur prej vitesh, makina e pasuron në ankand

E mbante mbyllur prej vitesh, makina e pasuron në ankand

Dafina ndan një imazh të ri për fansat e saj

Dafina ndan një imazh të ri për fansat e saj

Rasti i Morena Tarakut, Prokuroria deklaron se nuk është mbyllur ende

Rasti i Morena Tarakut, Prokuroria deklaron se nuk është mbyllur ende