Legjenda e Barcelonës Suarez, i bashkohet Atletico Madridit

24.09.2020 11:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Legjenda e Barcelonës Suarez, i bashkohet Atletico Madridit

Barcelona ka konfirmuar se Luis Suarez i është bashkuar Atletico Madridit, pasi dy klubet arritën marrëveshje për transferimin e yllit nga Uruguaji.

Raportohet se klubi madrilen ka paguar një shumë rreth 6 milion eurosh për të.

Suarez ishte pjesë e Barcelonës nga viti 2014, ku gjatë kësaj kohe arriti të shënoj 198 gola Brenda 238 ndeshjeve.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Legjenda e Barcelonës Suarez, i bashkohet Atletico Madridit

Legjenda e Barcelonës Suarez, i bashkohet Atletico Madridit

Superliga e Kosovës-Përfundon dhe java e dytë

Superliga e Kosovës-Përfundon dhe java e dytë

Në arkivat polake zbulohen të dhëna për James Bond-in e vërtetë

Në arkivat polake zbulohen të dhëna për James Bond-in e vërtetë

Si ndikon selfi në shëndetin mendor?

Si ndikon selfi në shëndetin mendor?

Djeg në bikini: Jay Lo perfekte edhe në fotot e paparacëve

Djeg në bikini: Jay Lo perfekte edhe në fotot e paparacëve

Arsenali me ofertë të re për Aouar

Arsenali me ofertë të re për Aouar

Francesco Totti, legjenda drejt rikthimit në Romë

Francesco Totti, legjenda drejt rikthimit në Romë

PSG teston Interin, kërkon dy yjet e mesfushës zi-kaltër

PSG teston Interin, kërkon dy yjet e mesfushës zi-kaltër

Leicester City-Arsenal, formacionet e mundshme

Leicester City-Arsenal, formacionet e mundshme

Lampard: Cech ishte vendimtar për transferimin e Mendy-t

Lampard: Cech ishte vendimtar për transferimin e Mendy-t

Suarez-Atletico, Barcelona bllokon transferimin e lojtarit

Suarez-Atletico, Barcelona bllokon transferimin e lojtarit

Barcelona dhe Manchester United në bisedime për Ousmane Dembele

Barcelona dhe Manchester United në bisedime për Ousmane Dembele

Gjyshja bie ‘pre’ e dashnorit

Gjyshja bie ‘pre’ e dashnorit

Çfarë është mikropenisi dhe si ndikon në jetën seksuale të një burri?

Çfarë është mikropenisi dhe si ndikon në jetën seksuale të një burri?

​4 filxhanë kafe në ditë rritin mbijetesën e pacientëve me kancer

​4 filxhanë kafe në ditë rritin mbijetesën e pacientëve me kancer

Lauren Alexis ekspozon linjat e saj të zjarrta

Lauren Alexis ekspozon linjat e saj të zjarrta