Ledrit i ndodhë edhe kjo në pushime

13.09.2018 17:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ledrit i ndodhë edhe kjo në pushime

Është ndër reperët më të pashëm dhe më të suksesshëm në vend, shkruan Kosovarja.

Ai nuk po ndalet me projekte dhe me bashkëpunime, të cilat po prekin majat e top listave, ndërkaq aktualisht po shfrytëzon kohën e pushimeve.

Mes shumë imazheve që po lënë pa fjalë , duke qenë se gjithçka është aq perfekte, duket se Ledrit i ndodhi një incident i vogël.

Këtë e tregon imazhi ku shihen copa të enës së thyer, që tregon se kjo i ndodhi pa dashje reperit në fjalë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Janë identifikuar gjene të reja të autizmit

Janë identifikuar gjene të reja të autizmit

Allegri publikon listën kundër Unitedit, tri mungesa të rëndësishme te Juve

Allegri publikon listën kundër Unitedit, tri mungesa të rëndësishme te Juve

Të dënohesh me burg për një selfie, kjo mund t’ju ndodhë tri adoleshenteve

Të dënohesh me burg për një selfie, kjo mund t’ju ndodhë tri adoleshenteve

Apple dhe Amazon mohojnë raportin e bujshëm të Bloomberg

Apple dhe Amazon mohojnë raportin e bujshëm të Bloomberg

​Qeni nuk lejon pronarin të përdorë telefonin mobil (Video)

​Qeni nuk lejon pronarin të përdorë telefonin mobil (Video)

Eskalon situata te Reali: Ramos godet me top Reguilon, 21-vjeçari i frikësuar duron përuljen nga kapiteni

Eskalon situata te Reali: Ramos godet me top Reguilon, 21-vjeçari i frikësuar duron përuljen nga kapiteni

Albumi i Dua Lipës më i dëgjuari në këtë platformë muzikore

Albumi i Dua Lipës më i dëgjuari në këtë platformë muzikore

Butrint Imeri publikon baladën “Kush?”

Butrint Imeri publikon baladën “Kush?”

Befasi nga i dashuri, shpërthen në lot modelja

Befasi nga i dashuri, shpërthen në lot modelja

Rita Ora pranon një dhuratë të veçantë nga Madonna

Rita Ora pranon një dhuratë të veçantë nga Madonna

Shqipëria mes Kenias dhe Laosit për shpejtësinë e internetit fiks

Shqipëria mes Kenias dhe Laosit për shpejtësinë e internetit fiks

Trajnerët që mund të zëvendësojnë Lopeteguin te Reali në rast të shkarkimit

Trajnerët që mund të zëvendësojnë Lopeteguin te Reali në rast të shkarkimit

Rina Balaj lë pa tekst! Kështu e këndon live këngën “Pak nga pak” të Elvana Gjatës

Rina Balaj lë pa tekst! Kështu e këndon live këngën “Pak nga pak” të Elvana Gjatës

Pse princesha Diana gjithmonë mbante kokën ulur

Pse princesha Diana gjithmonë mbante kokën ulur

“Rruga më e bukur në botë”, vozitja nëpër të kërkon trimëri (Foto/Video)

“Rruga më e bukur në botë”, vozitja nëpër të kërkon trimëri (Foto/Video)

Hajdutët vjedhin një makinë Tesla duke hakuar çelësin

Hajdutët vjedhin një makinë Tesla duke hakuar çelësin