Lajm mesnate: Për Nora Istrefin nuk është hera e parë… (Foto)

13.03.2015 22:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Lajm mesnate: Për Nora Istrefin nuk është hera e parë… (Foto)

Në kohën e fundit, këngëtarja jonë Nora Istrefi, nuk përton të postojë në faqen e vet foto të nxehta, madje shumë hot…

Janë këto foto të bëra më herët, para shtatzënisë apo të tashme është kureshtja e madhe e fansave të saj për ta ditur.

Ja, po e zëmë kjo foto e fundit, tek shfaqet me një fustan të çelur dhe shumë provokues, zgjon kureshtjen e shumë vetave për ta ditur të vërtetën e kohës së realizimeve të këtyre fotografive.

Kjo nuk është hera e parë, që këngëtarja jonë, tregon asetet e saj trupore përmes fotove që i poston në faqen e saj.

Por, nga fjalët e Norës, kur e bëri publike shtatzëninë, interesimi për të është më i madh, tek ia numërojnë dhe ia dinë edhe muajt sa është në shtatzëni.

Por e vlen të përmendet se, shfaqja me asetet e saj trupore po e vë në dyshim edhe publikun e saj, tek shkruajnë komente të ndryshme, – deri edhe: je në muajin e shtatë, por nuk po të shihet barku… Pse s’po mund ti durosh të brendshmet… ke mallin për trupin që e ke pasur a pse s’po fotografohesh tek shihesh se je shtatzëne… /Kosovarja/

Nora Istrefi

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dua Lipa interpreton ‘live’ disa prej hiteve të saj, mahnit me vokalin

Dua Lipa interpreton ‘live’ disa prej hiteve të saj, mahnit me vokalin

2Ton xhiron klipin e ri

2Ton xhiron klipin e ri

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Luana Vjollca sërish në vëmendje ndërkombëtare, “bën për vete” Lele Pons dhe Guaynaa

Luana Vjollca sërish në vëmendje ndërkombëtare, “bën për vete” Lele Pons dhe Guaynaa

Angelina Jolie i kthehet kinemasë në rolin e regjisores

Angelina Jolie i kthehet kinemasë në rolin e regjisores

Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja, duket më në formë se kurrë

Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja, duket më në formë se kurrë

Emina Cunmulaj në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së, shpërndan videon e një ish-ushtari

Emina Cunmulaj në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së, shpërndan videon e një ish-ushtari

​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

Njihuni me binjaket virale të TikTok, me origjinë shqiptare dhe pakistaneze!

Njihuni me binjaket virale të TikTok, me origjinë shqiptare dhe pakistaneze!

Dua Lipa i bashkohet fushatës “Choose love”, për të ndihmuar njerëzit në nevojë

Dua Lipa i bashkohet fushatës “Choose love”, për të ndihmuar njerëzit në nevojë

Dikur i bënte diss reverëve, Nikka sqaron gjithçka

Dikur i bënte diss reverëve, Nikka sqaron gjithçka

Ish-truproja i Brad Pitt dhe Angelina Jolie zbulon të vërtetën rreth tyre

Ish-truproja i Brad Pitt dhe Angelina Jolie zbulon të vërtetën rreth tyre

David Beckham porosit gruan e tij Victoria: Hakmarrja do të jetë e ëmbël …

David Beckham porosit gruan e tij Victoria: Hakmarrja do të jetë e ëmbël …

Modelja australiane ankohet për diskriminim për shkak se duket shumë tërheqëse

Modelja australiane ankohet për diskriminim për shkak se duket shumë tërheqëse

Një goditje e re për Trump – Melania numëron minutat para divorcit? – video

Një goditje e re për Trump – Melania numëron minutat para divorcit? – video