Lajm mesnate: I thotë Encës: 10 vjet burg i kisha mbajt për ty (Foto)

09.03.2015 23:17
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Lajm mesnate: I thotë Encës: 10 vjet burg i kisha mbajt për ty (Foto)

Sa po vjen e rritet Enca Haxhija, aq edhe po zbukurohet dhe kjo nuk diskutohet, s’ka dyshim. 

Për këtë dëshmojnë fotot e shumta në rrjete sociale, teksa ajo shihet përditë e më e bukur.

Enca, jo vetëm me bukurinë e sharmin që posedon, por edhe me zërin dhe stilin e saj, bëri që sot të bëhet pothuajse më e pëlqyera e publikut dhe me famë, siç po i thonë – deri në Arabi!

Klipet e saj kanë kaluar miliona klikime.

Për këtë rast, ne gjetëm disa foto si ishte Enca fëmijë dhe si është Enca sot: e bukur, seksi, me performancë të veçantë…

Fjalët e një komentuesi: 10 vjet burg i kisha mbajt për ty…

Mjaftojnë, a?/ g. d./ Kosovarja /

enca1

enca2

enca

enca1

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


VIDEO/ Këngëtari serb publikon këngën për miqësinë me shqiptarët: Jemi si një familje dhe kjo dihet

VIDEO/ Këngëtari serb publikon këngën për miqësinë me shqiptarët: Jemi si një familje dhe kjo dihet

Ronela Hajati shfaqet me ndryshim të ri

Ronela Hajati shfaqet me ndryshim të ri

Grimeri shqiptar shndërrohet në femër për Halloween

Grimeri shqiptar shndërrohet në femër për Halloween

Kylie dhe Kendall Jenner shfaqen joshëse

Kylie dhe Kendall Jenner shfaqen joshëse

Dua, mos po guxon më shumë “se ç’duhet”? (FOTO)

Dua, mos po guxon më shumë “se ç’duhet”? (FOTO)

Dafina ndan një imazh të ri për fansat e saj

Dafina ndan një imazh të ri për fansat e saj

Rasti i Morena Tarakut, Prokuroria deklaron se nuk është mbyllur ende

Rasti i Morena Tarakut, Prokuroria deklaron se nuk është mbyllur ende

Nora Istrefi e gjitha në lëkurë, mahnit me dukjen

Nora Istrefi e gjitha në lëkurë, mahnit me dukjen

Chloe Ferry, edhe sot sjell format bombastike nga Dubai

Chloe Ferry, edhe sot sjell format bombastike nga Dubai

Bebe Rexha tregon se për çka e ngucnin në shkollë

Bebe Rexha tregon se për çka e ngucnin në shkollë

Drejtori i Fiores i befasuar nga talenti 22 vjeçar: Po vazhdoi kështu, i jap lejë të flasë me mbesën time

Drejtori i Fiores i befasuar nga talenti 22 vjeçar: Po vazhdoi kështu, i jap lejë të flasë me mbesën time

Bebe Rexha tërheq vëmendjen me veshjen e ngushtë

Bebe Rexha tërheq vëmendjen me veshjen e ngushtë

Jennifer Lopez vjen me një këngë të re

Jennifer Lopez vjen me një këngë të re

Demi i heq të gjitha dhe pozon e zhveshur

Demi i heq të gjitha dhe pozon e zhveshur

Kardashianët pretendente për të fituar çmim në këtë ceremoni

Kardashianët pretendente për të fituar çmim në këtë ceremoni

Ironia e liderit të grupit Troja: Nuk po muj me paramendu PDK ne protesta kunder qeverise me kange te Trojes & Jericho!

Ironia e liderit të grupit Troja: Nuk po muj me paramendu PDK ne protesta kunder qeverise me kange te Trojes & Jericho!