Labinot Tahiri takon Haradinajn, e falenderon për fillimin e asfaltimit të një rruge

10.06.2019 14:26
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Labinot Tahiri takon Haradinajn, e falenderon për fillimin e asfaltimit të një rruge

Kryeministri Haradinaj ka takuar deputetin Labinot Tahiri.

Haradinaj shkroi se me Tahirin diskutuan për rrjedhat politike në vend.

Labinot Tahiri është shprehur falenderues ndaj Haradinajt për fillimin e punimeve në rrugën për fshatin Tërn në Ferizaj.

Në këtë takim është diskutuar edhe për statusin e kompenzimit të fermerëve të Komunës së Ferizajt për dëmet që u shkaktuan nga breshëri.

Haradinaj në këtë takim ka falenderuar deputetin Tahiri për angazhimin e tij për adresimin e problemeve të qytetarëve të kësaj komune për mënyrën që Qeveria e Kosovës të jetë sa më afër shqetësimeve të tyre për t’iu dhënë zgjidhje. /Express/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Greminger: Zgjidhja e çështjes Kosovë-Serbi, jetike për rajonin

Greminger: Zgjidhja e çështjes Kosovë-Serbi, jetike për rajonin

Berisha: Albin Kurti është një lider me një fibër të fortë politike, është “kafshë politike”

Berisha: Albin Kurti është një lider me një fibër të fortë politike, është “kafshë politike”

Abazi: Ka kaluar rreziku i ndarjes së Kosovës

Abazi: Ka kaluar rreziku i ndarjes së Kosovës

Vjosa Osmani: Marrëveshja Kosovë-Serbi nuk arrihet në mars të 2020’ës

Vjosa Osmani: Marrëveshja Kosovë-Serbi nuk arrihet në mars të 2020’ës

​Ilir Meta: Projekti “Serbia e Madhe” dështoi

​Ilir Meta: Projekti “Serbia e Madhe” dështoi

Zvogëlimi i numrit të ministrive rrezikon shumë vende të punës

Zvogëlimi i numrit të ministrive rrezikon shumë vende të punës

Albin Kurti takohet me Kryeministrin shqiptar, Edi Ramën

Albin Kurti takohet me Kryeministrin shqiptar, Edi Ramën

Gucati: Nëse Albin Kurti arrin të zhbëj Gjykatën Speciale, do të jetë heroi i Kosovës

Gucati: Nëse Albin Kurti arrin të zhbëj Gjykatën Speciale, do të jetë heroi i Kosovës

Gashi i pakënaqur me dënimin që Gjykata ua dha Halitit dhe Dreshajt

Gashi i pakënaqur me dënimin që Gjykata ua dha Halitit dhe Dreshajt

Fushë-Kosova do të bëhet me shtatore të Adem Jasharit

Fushë-Kosova do të bëhet me shtatore të Adem Jasharit

BE-së nuk i interesojnë deklaratat e Kurtit për dialogun, kërkon heqjen e taksës

BE-së nuk i interesojnë deklaratat e Kurtit për dialogun, kërkon heqjen e taksës

Xhavit Haliti e Gani Dreshaj shpallen fajtorë që sulmuan Arben Gashin, Gjykata i dënon me para

Xhavit Haliti e Gani Dreshaj shpallen fajtorë që sulmuan Arben Gashin, Gjykata i dënon me para

Aktakuzë për të pandehurit që sulmuan dy zyrtarët policor

Aktakuzë për të pandehurit që sulmuan dy zyrtarët policor

3193 tonë mbeturina janë ricikluar në vitin 2018

3193 tonë mbeturina janë ricikluar në vitin 2018

Palmer zbulon planin e tij: Rusia të zhduket nga Ballkani

Palmer zbulon planin e tij: Rusia të zhduket nga Ballkani

I kujt ishte Goce Delçev?

I kujt ishte Goce Delçev?