Kylie Jenner tregon format buzë pishinës (Foto)

11.08.2017 13:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kylie Jenner tregon format buzë pishinës (Foto)

Vetëm në 18 muaj, kompania e saj estetike “Kylie Cosmetics” ka pasur shitje në vlerën 420 milionë dollarë dhe për këtë arsye Kylie Jenner festoi këtë arritje me disa foto të “nxehta” në Instagram.

19-vjeçarja tregoi format duke pozuar me bikini buzë pishinës, në Los Anxheles.

Mendohet se në vitin 2022, marka e Kylie Jenner do të arrijë shitje në vlerën e 1 miliardë dollarëve.

Deri atëherë presim foto të tjera si këto…

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Luana Vjollca godet sërish! Shikoni sa seksi shfaqet…

Luana Vjollca godet sërish! Shikoni sa seksi shfaqet…

Ryva Kajtazi ndryshon flokët, ja si duket tani!

Ryva Kajtazi ndryshon flokët, ja si duket tani!

Jalldëzi e "Përrallë me tupan" e bënë hor Labin

Jalldëzi e "Përrallë me tupan" e bënë hor Labin

Pas këtij lajmi jeta e Floriana Garos ndryshon përgjithmonë!

Pas këtij lajmi jeta e Floriana Garos ndryshon përgjithmonë!

Leonora i mahniti të gjithë në dasmën e Labit

Leonora i mahniti të gjithë në dasmën e Labit

Marina seksi në krevat, tregon detajet e emisionit të ri

Marina seksi në krevat, tregon detajet e emisionit të ri

Përmbledhje me pamje ekskluzive nga dasma e Labit dhe Qëndresës

Përmbledhje me pamje ekskluzive nga dasma e Labit dhe Qëndresës

Dardani e Florenta kapen mat së bashku në dasmën e Labit

Dardani e Florenta kapen mat së bashku në dasmën e Labit

Armina Mevlani ju 'detyron' të klikoni postimin e saj,  shfaqet përvëluese

Armina Mevlani ju 'detyron' të klikoni postimin e saj, shfaqet përvëluese

Vjehërr e re ju mahnitin me vallëzim në dasmën e Labit

Vjehërr e re ju mahnitin me vallëzim në dasmën e Labit

Aksidentohet aktori i njohur

Aksidentohet aktori i njohur

Doli nudo dhe e akuzuan për silikon, ish banorja e BB u 'hidhet në fyt' gazetarëve

Doli nudo dhe e akuzuan për silikon, ish banorja e BB u 'hidhet në fyt' gazetarëve

Blerona rrezikoi shumë me këtë fustan në dasmën e Labit, për pak t’i dalë gjoksi jashtë kontrollit

Blerona rrezikoi shumë me këtë fustan në dasmën e Labit, për pak t’i dalë gjoksi jashtë kontrollit

I vetmi vend ku Ardit Gjebrea gjen paqe, do ju befasojë

I vetmi vend ku Ardit Gjebrea gjen paqe, do ju befasojë

Dua edhe me një sukses tjetër

Dua edhe me një sukses tjetër

Shokon ish-pjesëtarja: Pussycat Dolls një rrjet prostitucioni

Shokon ish-pjesëtarja: Pussycat Dolls një rrjet prostitucioni