Kylie Jenner e guximshme, poston fotografi pa ‘make-up’

30.03.2019 14:49
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kylie Jenner e guximshme, poston fotografi pa ‘make-up’

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner ka para të blej çfarë do lloj produkti që të duket më e bukur.

Por duket se ajo nuk ka nevojë për ato produkte pasi që është e bukur edhe pa ‘make-up’.

Ajo është paraqitur pa ‘make-up’ në fotografinë e fundit, duke mahnitur të gjithë.

Jenner kohët e fundit ishte pjesë e shtypit rozë për shkak të lidhjes së saj me Travis Scott ./Indeksonline/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Hoxhaj për Hajdarin: Deputete e re me shumë potencial

Hoxhaj për Hajdarin: Deputete e re me shumë potencial

Kylie Jenner e guximshme, poston fotografi pa ‘make-up’

Kylie Jenner e guximshme, poston fotografi pa ‘make-up’

Bleona mahnit me të kuqe në Beverly Hills

Bleona mahnit me të kuqe në Beverly Hills

Kamera selfie e Oppo e tejkalon imagjinatën tuaj

Kamera selfie e Oppo e tejkalon imagjinatën tuaj

AKEP publikon udhëzimet për të parandaluar roaming e padëshiruar në zonat kufitare

AKEP publikon udhëzimet për të parandaluar roaming e padëshiruar në zonat kufitare

Zvicra godet një ICO e cila mori 90 milionë dollarë nga investitorët

Zvicra godet një ICO e cila mori 90 milionë dollarë nga investitorët

Facebook shtrëngon kontrollet mbi reklamat politike përpara zgjedhjeve të Bashkimit Evropian

Facebook shtrëngon kontrollet mbi reklamat politike përpara zgjedhjeve të Bashkimit Evropian

Telefonët e Huawei janë arsyeja pse njerëzit po blejnë telefonë të rinj

Telefonët e Huawei janë arsyeja pse njerëzit po blejnë telefonë të rinj

Askush nuk i besonte se kishte një emër të tillë – madje edhe Facebook i kishte mbyllur profilin e tij (Foto)

Askush nuk i besonte se kishte një emër të tillë – madje edhe Facebook i kishte mbyllur profilin e tij (Foto)

Apple anulon përfundimisht karikuesin wireless AirPower pas dy vitesh nga prezantimi

Apple anulon përfundimisht karikuesin wireless AirPower pas dy vitesh nga prezantimi

Lyft del në bursë, vlerësohet me 25 miliardë dollarë

Lyft del në bursë, vlerësohet me 25 miliardë dollarë

Kufjet wireless të Apple janë të pariparueshme

Kufjet wireless të Apple janë të pariparueshme

Kamerieri filipinas shpërndau ushqimin me shpejtësi, duke lëvizur mbi pajisjen me një rrotë (Video)

Kamerieri filipinas shpërndau ushqimin me shpejtësi, duke lëvizur mbi pajisjen me një rrotë (Video)

Huawei poston të ardhura rekord pavarësisht presionit Amerikan

Huawei poston të ardhura rekord pavarësisht presionit Amerikan

Facebook shtrëngon kontrollet mbi reklama politike përpara zgjedhjeve të Bashkimit Evropian

Facebook shtrëngon kontrollet mbi reklama politike përpara zgjedhjeve të Bashkimit Evropian

Gmail sjell funksionin e shumëpritur në për përdoruesit e iPhone dhe iPad

Gmail sjell funksionin e shumëpritur në për përdoruesit e iPhone dhe iPad