Kush është këngëtarja kosovare që ndjek Cristiano Ronaldo?

03.03.2019 22:27
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kush është këngëtarja kosovare që ndjek Cristiano Ronaldo?

Rita Ora është njëra prej bukurosheve të shumta që ndiqet nga Cristiano Ronaldo në “Instagram”.

Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, i ka 156 milionë ndjekës në llogarinë e tij në Instagram, por ai i ndjek vetëm 427 persona, raporton Daily Mail, transmeton Gazeta Express.

Ani pse Ronaldo është fejuar me bukuroshen, Georgina Rodriguez, nuk ndalet së ndjekuri bukuroshe tjera në “Instagram”.

Sipas Daily Mail, 72 llogari që portugezi i ndjek në rrjetin social janë llogari të grave dhe në mesin e tyre, ai ndjek edhe Rita Orën.

Kim Kardashian
      Maria Sharapova
      Kendall Jenner
      Darya Klishina
      Emily Ratajkowski
      Serena Williams
      Michelle Lewin
      Marta Vieira da Silva
      Angelina Jolie
      Holly Holm
      Jennifer Lopez
      Adriana Lima
      Selena Gomez
      Kylie Jenner
      Gisele Bundchen
      Madison
      Rita Ora
      Oprah Winfrey
      Lexy Panterra
      Miranda Kerr
      Liza Hernandez
      Sofia Vergara
      Ronda Rousey
      Ciara
      Margot Robbie
      Cara Delevingne
      Demi Lovato
      Ariana Grande
      Kourtney Kardashian
      Jen Selter
      Izabel Goulart
      Alessandra Ambrosio
      Eva Longoria
      Jessica Alba
      Heidi Klum
      Alicia Keys
      Gigi Hadid
      Beyonce
      Cindy  Bruna
      Georgina Rodriguez

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/sport/kush-eshte-kengetarja-kosovare-qe-ndjek-cristiano-ronaldo-632212/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Miley Cyrus për herë të parë në Kosovë, Serbët nisin komentet plot urrejtje

Miley Cyrus për herë të parë në Kosovë, Serbët nisin komentet plot urrejtje