Kur të rritet, Audi dëshiron të bëhet Mercedes

20.09.2016 12:30
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kur të rritet, Audi dëshiron të bëhet Mercedes

Audi është e vendosur që gjeneratën e re të Audi A8 ta bëjë si Mercedes-Benz S-Class.

Sipas Autocar, prodhuesi Gjerman i veturave Audi ka zhvilluar sistem të ri të amortizimit i cili ofron karakteristika të avancuara të komforit dhe manovrimit duke përmirësuar njëkohësisht edhe sistemin e drejtimit të veturës, transmeton Express. Kjo do ti ndihmoj Audi A8 që të arrijë karakteristika të ngjashme me ato të Mercedes-Benz S-Class duke ofruar një komfor më të mirë.

Sa i përket klasit të veturave komforte, Mercedes-Benz S-Class prinë i pasuar nga BMW Seria-7 dhe Audi A8.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Pesë konfliktet e historisë: Kur përfundon lufta, por paqe nuk ka (Foto)

Pesë konfliktet e historisë: Kur përfundon lufta, por paqe nuk ka (Foto)

Rashelit i vjedhin Instagramin: 'Kërkonin 'thesar', gjetën sytë e tyre që t'iu pëlcasin…'

Rashelit i vjedhin Instagramin: 'Kërkonin 'thesar', gjetën sytë e tyre që t'iu pëlcasin…'

Allegri: Interi luajti mirë, ne bëmë paraqitje të jashtëzakonshme  

Allegri: Interi luajti mirë, ne bëmë paraqitje të jashtëzakonshme  

Shtëpia e re e Leonardo DiCaprios e kalon imagjinatën tuaj

Shtëpia e re e Leonardo DiCaprios e kalon imagjinatën tuaj

PSG mund të detyrohet ta shesë Neymarin shkaku i Fair Play Financiarit

PSG mund të detyrohet ta shesë Neymarin shkaku i Fair Play Financiarit

‘Ndihem e përkëdhelur, e mbrojtur’, Eli Fara flet për herë të parë për shokun e jetës

‘Ndihem e përkëdhelur, e mbrojtur’, Eli Fara flet për herë të parë për shokun e jetës

Icardi largohet duke qarë nga fusha pas humbjes ndaj Juventusit

Icardi largohet duke qarë nga fusha pas humbjes ndaj Juventusit

E bukur si 20 vjeçare…Eli Fara zbulon për herë të parë operacionet plastike që ka bërë

E bukur si 20 vjeçare…Eli Fara zbulon për herë të parë operacionet plastike që ka bërë

Dzeko pas fitores ndaj Chievos: Ishte vendimtare, ndaj Liverpoolit si kundër Barçës

Dzeko pas fitores ndaj Chievos: Ishte vendimtare, ndaj Liverpoolit si kundër Barçës

'Dashuro Albin jo bananen…' Klaudia Pepa u kundërpërgjigjet fansave

'Dashuro Albin jo bananen…' Klaudia Pepa u kundërpërgjigjet fansave

Swansea 0-1 Chelsea, notat e lojtarëve

Swansea 0-1 Chelsea, notat e lojtarëve

“Të lutem, martohu me mua!” Mariza Ikonimi i propozon martesë moderatorit shqiptar

“Të lutem, martohu me mua!” Mariza Ikonimi i propozon martesë moderatorit shqiptar

De Gea: Dua të qëndroj dhe ta ndihmoj Unitedin të kthehet në krye

De Gea: Dua të qëndroj dhe ta ndihmoj Unitedin të kthehet në krye

Tani mund të shkarkohen të dhënat e Instagram

Tani mund të shkarkohen të dhënat e Instagram

Zbuloni cila shenjë horoskopi do të veshë fustanin e nusërisë

Zbuloni cila shenjë horoskopi do të veshë fustanin e nusërisë

Liria rikthehet te fitorja, mposht Gjilanin për vendin e tretë  

Liria rikthehet te fitorja, mposht Gjilanin për vendin e tretë