Kryeministri bullgar në drekë me udhëheqësit e Kosovës (Foto)

16.04.2018 14:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kryeministri bullgar në drekë me udhëheqësit e Kosovës (Foto)

Kryeministri i Bullgarisë, Boyko Borissov ka zhvilluar sot takime me të parët e shtetit.

Pas këtyre takimeve zyrtare, Borissov bashkë me përfaqësuesit kosovarë dhe ata të Bullgarisë janë mbledhur për të drekuar në një nga restorantet e qytetit të Prishtinës, raporton Indeksonline.

Ajo çfarë bie në sy është siguria e shtuar dhe tejet e lartë  për prezencën e tij në Kosovë.

Indeksonline ju sjell fotografi nga momenti i arritjes së tij në njërin prej restoranteve në fjalë:

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Hoti: Një fjalë e Haradinajt do ta ndalte Thaçin

Hoti: Një fjalë e Haradinajt do ta ndalte Thaçin

MPJ mohon tërheqjen e njohjes nga Dominika, thotë se është shpifja e radhës e Serbisë

MPJ mohon tërheqjen e njohjes nga Dominika, thotë se është shpifja e radhës e Serbisë

Krasniqi shprehet kritik për gjuhën në Kuvend

Krasniqi shprehet kritik për gjuhën në Kuvend

Avokati flet për aksionin e specialëve në arrestimin e shtetasit Gjerman

Avokati flet për aksionin e specialëve në arrestimin e shtetasit Gjerman

Haradinaj: Opozita të jete pjesë e konsensusit për dialogun me Serbinë

Haradinaj: Opozita të jete pjesë e konsensusit për dialogun me Serbinë

Valon Tolaj i AAK-së pritet ta udhëheqë AKP-në

Valon Tolaj i AAK-së pritet ta udhëheqë AKP-në

Letra dëshpëruese nga burgu e Sylejman Selimit: Harrojeni që ekzistoj

Letra dëshpëruese nga burgu e Sylejman Selimit: Harrojeni që ekzistoj

Haradinaj: Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu i takojnë plejadës së heronjve të kombit tonë

Haradinaj: Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu i takojnë plejadës së heronjve të kombit tonë

Galuk Konjufca paditë Milaim Zekën për shpifje

Galuk Konjufca paditë Milaim Zekën për shpifje

ATK për 10 muaj inkasoi 40.8 milionë euro më shumë se vjet

ATK për 10 muaj inkasoi 40.8 milionë euro më shumë se vjet

Avokati i Popullit do ta vizitojë Sylejman Selimin në burg

Avokati i Popullit do ta vizitojë Sylejman Selimin në burg

Zaev siguron votat për amendamentet kushtetuese

Zaev siguron votat për amendamentet kushtetuese

Ministri Rrustem Berisha viziton Ministrinë e Mbrojtjes të Republikës së Maqedonisë

Ministri Rrustem Berisha viziton Ministrinë e Mbrojtjes të Republikës së Maqedonisë

Ali Halimi largohet nga Vetëvendosje, i bashkohet NISMA-s

Ali Halimi largohet nga Vetëvendosje, i bashkohet NISMA-s

U mbajt takimi i radhës i grupit Punues i Strategjisë Shtetërore Kundër Narkotikëve

U mbajt takimi i radhës i grupit Punues i Strategjisë Shtetërore Kundër Narkotikëve

Veseli: Le ta dinë të gjithë, edhe Vuçiqi, se ushtria e Kosovës po bëhet dhe kthim prapa s’ka

Veseli: Le ta dinë të gjithë, edhe Vuçiqi, se ushtria e Kosovës po bëhet dhe kthim prapa s’ka