Krijesat misterioze që lëshonin zëra të çuditshëm, habitën turistët në bregdetin tajlandez (Video)

08.11.2018 16:52
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Krijesat misterioze që lëshonin zëra të çuditshëm, habitën turistët në bregdetin tajlandez (Video)

Turistët që shkuan me barka afër një shpelle në Krabi të Tajlandës, mbetën të habitur me disa krijesa misterioze, që lëshonin zëra shumë të çuditshëm.

Me pamjen sikur të krijesave mistike nga filmi Star Wars, disa qëndronin në ujërat e cekëta, teksa të tjerë ishin më të ndrojtur dhe rinin mbi gurë, transmeton Telegrafi.

Mirëpo, përkundër paraqitjes së jashtëzakonshme, ishin aktor të veshur me kostume, teksa zëri vinte prej një këngëtari lëvizës, që kishte zgjedhur të argëtonte një grup turistësh.

“Qëndruam për gjysmë ore, pasi nuk e dinim se çfarë po ndodhte, megjithëse kënaqeshim duke i shikuar, frikësoheshin se mos na sulmonin në ndërkohë”, ka thënë një vizitor.

Skena nga bregdeti tajlandez me krijesat e pazakonta, është përhapur në internet, nga njerëz që mendonin se janë ndonjë specie e re që është shfaqur së fundmi. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Krijesat misterioze që lëshonin zëra të çuditshëm, habitën turistët në bregdetin tajlandez (Video)

Krijesat misterioze që lëshonin zëra të çuditshëm, habitën turistët në bregdetin tajlandez (Video)

Lista e Portugalisë ndaj Italisë dhe Polonisë, mungon përsëri Ronaldo

Lista e Portugalisë ndaj Italisë dhe Polonisë, mungon përsëri Ronaldo

Kaltrina Selimi publikon sot këngën e re ‘Kthema’

Kaltrina Selimi publikon sot këngën e re ‘Kthema’

Juventusi mendon transferimin e Dembeles në janar

Juventusi mendon transferimin e Dembeles në janar

Aktori me ngjyrë shpallet mashkulli më i pashëm në botë

Aktori me ngjyrë shpallet mashkulli më i pashëm në botë

Flet kryeinxhinieri, tregon se kur dhe si u prodhua traktori i parë në Shqipëri (Foto)

Flet kryeinxhinieri, tregon se kur dhe si u prodhua traktori i parë në Shqipëri (Foto)

Milani pritet të dënohet nga UEFA shkaku i Fair Play Finaciarit

Milani pritet të dënohet nga UEFA shkaku i Fair Play Finaciarit

Sterling kërkon falje pas penalltisë skandaloze ndaj Shakhtarit

Sterling kërkon falje pas penalltisë skandaloze ndaj Shakhtarit

Konfirmohet filmi i animuar Super Mario

Konfirmohet filmi i animuar Super Mario

Lacroix: Xhaka është udhëheqës i lindur, e meriton çdo sukses

Lacroix: Xhaka është udhëheqës i lindur, e meriton çdo sukses

Dropbox prezanton shtojcat

Dropbox prezanton shtojcat

Penalltia qesharake e akorduar në Sterlingun, rrëzimi i anglezit bëhet hit në rrjetet sociale

Penalltia qesharake e akorduar në Sterlingun, rrëzimi i anglezit bëhet hit në rrjetet sociale

450,000 Bitcoin të konfiskuar: A janë Shtetet e Bashkuara pronari më i madh i Bitcoin-ve?

450,000 Bitcoin të konfiskuar: A janë Shtetet e Bashkuara pronari më i madh i Bitcoin-ve?

Notat e lojtarëve, Plzen 0-5 Real Madrid: Kross, Bale dhe Benzema mbretërojnë në Çeki

Notat e lojtarëve, Plzen 0-5 Real Madrid: Kross, Bale dhe Benzema mbretërojnë në Çeki

Notat e lojtarëve: Juventus 1-2 Manchester United, Ronaldo me vlerësimin më të lartë

Notat e lojtarëve: Juventus 1-2 Manchester United, Ronaldo me vlerësimin më të lartë

ICT Academy trajnime në Cyber Security & Privacy

ICT Academy trajnime në Cyber Security & Privacy