Kosova kalon në epërsi ndaj Çekisë, Vojvoda ngrit në këmbë Dardanët

07.09.2019 16:28
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kosova kalon në epërsi ndaj Çekisë, Vojvoda ngrit në këmbë Dardanët

Kombëtarja e Kosovës ka arritur ta ngritë epërsinë ndaj asaj të Çekisë në 2-1.

Ishte futbollisti Mërgim Vojvoda ai që arriti ta realizoi golin e dytë për Dardanët në minutën e 66-të.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Policia e Kosovës fillon edhe kontrollet teknike të veturave, ndalohen 17 të tilla

Policia e Kosovës fillon edhe kontrollet teknike të veturave, ndalohen 17 të tilla

Akuza e Tabakut: Qeveria e Ramës ka fshehur 296 mln eurot e inceneratorit të Tiranës

Akuza e Tabakut: Qeveria e Ramës ka fshehur 296 mln eurot e inceneratorit të Tiranës

Barcelona-Real luhet në 18 dhjetor, El Clasico ka një datë

Barcelona-Real luhet në 18 dhjetor, El Clasico ka një datë

Daçiq: Zgjidhja politike për Kosovën – përparësi kombëtare e Serbisë

Daçiq: Zgjidhja politike për Kosovën – përparësi kombëtare e Serbisë

Arrestohet një serb nën dyshimin për krime lufte kundër popullatës civile

Arrestohet një serb nën dyshimin për krime lufte kundër popullatës civile

Arrestohen fajdegjinjtë në Prizren, policia u gjen mijëra euro e mbi 10 telefona

Arrestohen fajdegjinjtë në Prizren, policia u gjen mijëra euro e mbi 10 telefona

Inspektorët konfiskojnë mall të kontrabanduar kryesisht cigare, gjobitet pronari

Inspektorët konfiskojnë mall të kontrabanduar kryesisht cigare, gjobitet pronari

S’ka rënie të temperaturave, por ajri i pashëndetshëm kaplon Prishtinën

S’ka rënie të temperaturave, por ajri i pashëndetshëm kaplon Prishtinën

Kurti urohet me letra dhe telefonata nga liderët e rajonit, për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit

Kurti urohet me letra dhe telefonata nga liderët e rajonit, për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit

Pacolli: Vuçiq përgjegjës për zgjidhjen e rastit të vrasjes së vëllezërve Bytyqi

Pacolli: Vuçiq përgjegjës për zgjidhjen e rastit të vrasjes së vëllezërve Bytyqi

Për 24 orë ngriten aktakuza ndaj 132 persona

Për 24 orë ngriten aktakuza ndaj 132 persona

Kongresi Amerikan në mënyrë unanime votoi rezolutën për vëllezërit Bytyqi!

Kongresi Amerikan në mënyrë unanime votoi rezolutën për vëllezërit Bytyqi!

Tottenham – Crvena Zvezda 9:2 (VIDEO)

Tottenham – Crvena Zvezda 9:2 (VIDEO)

Arrestimet e para nga Specialja, pas formimit të qeverisë së re

Arrestimet e para nga Specialja, pas formimit të qeverisë së re

Ky është austriaku që mashtroi me viza pune 70 kosovarë

Ky është austriaku që mashtroi me viza pune 70 kosovarë

Mesazhet e fundit që la Shqipdon Aliu para se të vdiste

Mesazhet e fundit që la Shqipdon Aliu para se të vdiste