Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bashkojnë forcat, çfarë po kurdisin këto femra super seksi

16.05.2018 15:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bashkojnë forcat, çfarë po kurdisin këto femra super seksi

Klaudia Pepa duket se është duke bashkëpunuar me këngëtaren e njohur Nora Istrefi. 

Nuk dihet se çfarë saktësisht janë duke kurdisur dy vajzat seksi shqiptare, por padyshim në projektin e tyre do rrezatohet energji. 

Ato u panë në një sallë baleti teksa realizonin statura të njëjta. 

Mos vallë Nora do jetë duke realizuar një videoklip te ri… /Gazeta Express/ 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Marca: Reali ka hequr dorë nga Icardi për shkak të Wandas

Marca: Reali ka hequr dorë nga Icardi për shkak të Wandas

Këtë sëmundje të rëndë mund ta shëroni me pak vaj ulliri dhe spec djegës

Këtë sëmundje të rëndë mund ta shëroni me pak vaj ulliri dhe spec djegës

Shenjat që tregojnë se vërtet jeni në depresion

Shenjat që tregojnë se vërtet jeni në depresion

Të dielën finalja e Kupës së Kosovës në futsall, ndeshen Prishtina 01 dhe Liburni

Të dielën finalja e Kupës së Kosovës në futsall, ndeshen Prishtina 01 dhe Liburni

Është ndërprerë ndeshja ndërmjet Golden Eagle Yllit dhe Z Mobile Prishtinës

Është ndërprerë ndeshja ndërmjet Golden Eagle Yllit dhe Z Mobile Prishtinës

Milani fiton ndaj Atalantas, Piatek nuk i ndal së shënuari

Milani fiton ndaj Atalantas, Piatek nuk i ndal së shënuari

Frutat ju shëndoshin apo ju dobësojnë? Ajo çfarë duhet të dini është kjo

Frutat ju shëndoshin apo ju dobësojnë? Ajo çfarë duhet të dini është kjo

Notat e lojtarëve: Barcelona 1-0 Real Valladolid, lëvdatat shkojnë për portierin Jordi Masip

Notat e lojtarëve: Barcelona 1-0 Real Valladolid, lëvdatat shkojnë për portierin Jordi Masip

Atalanta 1-3 Milan: Notat e lojtarëve, Piatek më i miri

Atalanta 1-3 Milan: Notat e lojtarëve, Piatek më i miri

Piatek: Nuk e kam pritur një fillim të tillë, dua të shënoj në çdo ndeshje

Piatek: Nuk e kam pritur një fillim të tillë, dua të shënoj në çdo ndeshje

Barca mposht Valladolidin me golin e Messit nga penalltia

Barca mposht Valladolidin me golin e Messit nga penalltia

Çfarë dini për lotët e meshkujve?

Çfarë dini për lotët e meshkujve?

Sulmohet bursa kriptografike Coinmama, 450 mijë përdorues të prekur

Sulmohet bursa kriptografike Coinmama, 450 mijë përdorues të prekur

Interi pa Icardin edhe ndaj Sampdorias, Spalletti thotë se është për shkak të lëndimit

Interi pa Icardin edhe ndaj Sampdorias, Spalletti thotë se është për shkak të lëndimit

Trepça nëpërkëmb Borenë

Trepça nëpërkëmb Borenë

Mesazhet e fshira në Twitter nuk fshihen në të vërtetë

Mesazhet e fshira në Twitter nuk fshihen në të vërtetë