Kjo ndodh vetëm në Kinë: Shembet trotuari, çifti bie në gropë – (Video)

31.07.2020 23:27
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kjo ndodh vetëm në Kinë: Shembet trotuari, çifti bie në gropë – (Video)

Një kamerë përgjimi në qytetin kinez të Chongqing kapi një moment të tmerrshëm kur trotuari u shemb dhe gëlltiti dy persona, por fatmirësisht ata mbijetuan.

Videoja është bërë disa ditë më parë dhe ka shokuar shumë në mediat sociale. Ajo tregon dy persona që ecin me qetësi përgjatë rrugës, derisa papritmas shembet trotuari.

Çifti u shpëtuan nga një ekip zjarrfikësve dhe u dërguan në spital. Gruaja shpëtoi me një dëmtim të këmbës, të shtypur nga një gur, ndërsa burri pësoi një dëmtim të vogël në kokë, raporton New York Post.

Shkaku i kolapsit është ende nën hetim, megjithëse besohet se rrëshqitja e dheut ishte gjithashtu për shkak të shirave të dendura në Kinë.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8567565/Shocking-moment-two-pedestrians-swallowed-sinkhole-pavement-suddenly-collapses-China.html#v-4339617563115368753

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kjo ndodh vetëm në Kinë: Shembet trotuari, çifti bie në gropë – (Video)

Kjo ndodh vetëm në Kinë: Shembet trotuari, çifti bie në gropë – (Video)

Miku i Angelina Jolie zbulon sekretet e saj të fëmijërisë

Miku i Angelina Jolie zbulon sekretet e saj të fëmijërisë

Vdes regjisori i njohur i filmave Bugsy Malone dhe Evita

Vdes regjisori i njohur i filmave Bugsy Malone dhe Evita

NASA në Mars në kërkim të jetës antike

NASA në Mars në kërkim të jetës antike

​Megan Fox dhe Machine Gun Kelly konfirmojnë zyrtarisht lidhjen në Instagram

​Megan Fox dhe Machine Gun Kelly konfirmojnë zyrtarisht lidhjen në Instagram

​Instagram censuron postimin e Madonnas për COVID-19

​Instagram censuron postimin e Madonnas për COVID-19

Koronavirusi heq Samsung nga ‘maja’ e listës së prodhuesve të telefonave të mençur

Koronavirusi heq Samsung nga ‘maja’ e listës së prodhuesve të telefonave të mençur

Moti për dy ditët e ardhshme

Moti për dy ditët e ardhshme

Dybala: Titullin e dhjetë e kemi në mendje, por Liga e Kampionëve vjen së pari

Dybala: Titullin e dhjetë e kemi në mendje, por Liga e Kampionëve vjen së pari

Xavi kthehet në stërvitje pas shërimit nga koronavirusi

Xavi kthehet në stërvitje pas shërimit nga koronavirusi

Dita Botërore e Miqësisë

Dita Botërore e Miqësisë

Dallku: Tejet i lumtur me këtë trofe, jemi të motivuar për sukses në Evropë

Dallku: Tejet i lumtur me këtë trofe, jemi të motivuar për sukses në Evropë

S’ka pushim për Ronaldon, udhëton me skuadrën e Juventusit

S’ka pushim për Ronaldon, udhëton me skuadrën e Juventusit

Bunjaku: Liga Kosovë-Shqipëri në favor të basketbollistëve të rinj

Bunjaku: Liga Kosovë-Shqipëri në favor të basketbollistëve të rinj

Dita kur ndryshoi bota e Dianës

Dita kur ndryshoi bota e Dianës

Goditje e rëndë për Arsenalin, Shkodran Mustafi mungon deri në tetor

Goditje e rëndë për Arsenalin, Shkodran Mustafi mungon deri në tetor