Kjo është femra me të pasmet më seksi në botë

28.04.2018 04:48
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kjo është femra me të pasmet më seksi në botë

Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga Media Works. Të gjitha materialet , përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Media Works. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Gazetës Express. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e Gazetës Express, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.

Digital Marketing Strategies for businesses

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vettel triumfon në garën e ‘çmendur’ për çmimin e madh të Britanisë

Vettel triumfon në garën e ‘çmendur’ për çmimin e madh të Britanisë

Lori Hoxha si një kukull e vërtetë "Barbi"

Lori Hoxha si një kukull e vërtetë "Barbi"

Hemorroidet, çfarë e ndihmon vuajtjen?

Hemorroidet, çfarë e ndihmon vuajtjen?

Ajeti drejt rikthimit te Frosinone

Ajeti drejt rikthimit te Frosinone

"Kabiri" dhe modelja shqiptare më të dashuruar se kurrë! Festojnë përvjetorin e dashurisë!

"Kabiri" dhe modelja shqiptare më të dashuruar se kurrë! Festojnë përvjetorin e dashurisë!

Presidenti i Lyonit: Liverpooli është ekipi i ëndrrave për Fekirin

Presidenti i Lyonit: Liverpooli është ekipi i ëndrrave për Fekirin

Sinani dhe Andrra së shpejti fëmijë të dytë? Ja çfarë thotë ajo

Sinani dhe Andrra së shpejti fëmijë të dytë? Ja çfarë thotë ajo

Dietë e lehtë me molla dhe dardha

Dietë e lehtë me molla dhe dardha

Gent Zenelaj e tregon për herë të parë: Molla e sherrit Albano Bogdo!

Gent Zenelaj e tregon për herë të parë: Molla e sherrit Albano Bogdo!

Neymari kërkon nga PSG-ja të nënshkruajnë me Suarezin

Neymari kërkon nga PSG-ja të nënshkruajnë me Suarezin

Deputeti i PS bëhet baba për herë të tretë, lind Kler!

Deputeti i PS bëhet baba për herë të tretë, lind Kler!

Modric ende nuk është i kënaqur: Dua të kthehemi në shtëpi me medalje

Modric ende nuk është i kënaqur: Dua të kthehemi në shtëpi me medalje

Roboti ‘getopard’ bën gjueti edhe në errësirë, ia tejkalon njeriut me shkathtësi fizike (Video)

Roboti ‘getopard’ bën gjueti edhe në errësirë, ia tejkalon njeriut me shkathtësi fizike (Video)

Më romantike se kurrë Manjola Nallbani ka fjalët më të ëmbla për bashkëshortin!

Më romantike se kurrë Manjola Nallbani ka fjalët më të ëmbla për bashkëshortin!

Dalic feston me lot në sy: Më është dashur të luftojë gjithë jetën

Dalic feston me lot në sy: Më është dashur të luftojë gjithë jetën

Para një viti ishte me mbipeshë, por tani kjo 23 vjeçare do t’iu ‘çmend’ me trupin e saj

Para një viti ishte me mbipeshë, por tani kjo 23 vjeçare do t’iu ‘çmend’ me trupin e saj