Kjo është artistja bukuroshe e Ahmet Isufit (Foto)

16.09.2015 00:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kjo është artistja bukuroshe e Ahmet Isufit (Foto)

Gjiltina Isufi një vajzë e talentuar e cila përmes lapsit shpreh talentin e saj në vizatim, ka bërë që shumë kush të mbetet i habitur me atë se çfarë dinë të bëjnë duart e saj.

Ndonëse babin e ka politikan, nënkryetarin e AAK-së, Ahmet Isufi.

Është vetë babi i saj Ahmet Isufi i cili përmes postimit të disa fotografive në Facebook ka prezantuar talentin e së bijës.

“Pak relax me artisten e babit”, ka shkruar Ahmet Isufi.

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Amnistia për krimet e luftës do ta zhbënte Gjykatën Speciale

Amnistia për krimet e luftës do ta zhbënte Gjykatën Speciale

Dizajnerja Arbresha Hoxha hap ekspozitë në Stokholm për nder të pavarësisë së Kosovës

Dizajnerja Arbresha Hoxha hap ekspozitë në Stokholm për nder të pavarësisë së Kosovës

Filigrani përtej Artizanatit

Filigrani përtej Artizanatit

Samir Karahoda dërgon Kosovën në Berlinale me filmin NË MES

Samir Karahoda dërgon Kosovën në Berlinale me filmin NË MES

Qeveria nuk ndryshon qëndrim për taksën

Qeveria nuk ndryshon qëndrim për taksën

Caktohet masa e paraburgimit për të pandehurin që vrau gruan në Gjilan

Caktohet masa e paraburgimit për të pandehurin që vrau gruan në Gjilan

Prishtina zgjohet me ajër të ndotur

Prishtina zgjohet me ajër të ndotur

O’Connell: Po turpërohem sa pak zyrtarë të lartë po dënohen për korrupsion

O’Connell: Po turpërohem sa pak zyrtarë të lartë po dënohen për korrupsion

Haradinaj mesazh serbëve në Kosovë: Ushtria s`do të jetë kundër jush

Haradinaj mesazh serbëve në Kosovë: Ushtria s`do të jetë kundër jush

LDK-ja pro projektligjit për Ushtrinë

LDK-ja pro projektligjit për Ushtrinë

Simiq zbulon planin e Listës Serbe nëse Kosova krijon ushtrinë

Simiq zbulon planin e Listës Serbe nëse Kosova krijon ushtrinë

Kthehet terrori në zemër të Evropës, 3 vdekur dhe 12 të plagosur në Strasburg

Kthehet terrori në zemër të Evropës, 3 vdekur dhe 12 të plagosur në Strasburg

Teatri me strategji të re marketingu synon rikthimin e publikut

Teatri me strategji të re marketingu synon rikthimin e publikut

Specialja: Institucionet e Kosovës e kanë detyrim të bashkëpunojnë me ne

Specialja: Institucionet e Kosovës e kanë detyrim të bashkëpunojnë me ne

Kampanja ‘Kino për qytetin’ kalon pragun fillestar prej 35% për fitimin e fondeve!

Kampanja ‘Kino për qytetin’ kalon pragun fillestar prej 35% për fitimin e fondeve!