Kim Kardashian “e varur nga nudoja”, pozon sërish lakuriq? (Foto 18+)

09.03.2015 22:18
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kim Kardashian “e varur nga nudoja”, pozon sërish lakuriq? (Foto 18+)

Mesa duket Kim Kardashian është e varur nga dëshira për t’u zhveshur dhe fotografuar siç e ka bërë “nëna natyrë”.
Ylli i reality showt amerikan, ka pozuar sërish lakuriq, por këtë herë për show-n e saj “Keeping Up With The Kardashians”, transmeton Telegrafi.
Bashkëshorja e reperit Kanye West është zhveshur për spotin e ri të “KUWTK”, në të cilin ajo nuk lë vend për imagjinatë.
Kim-Kardashian-1

Kim-Kardashian-2

Kim-Kardashian-3

Kim-Kardashian-4

Kim-Kardashian-5

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Trajneri personal i Adele shpjegon transformimin e këngëtares, pasi e akuzuan se kishte bërë operacion për humbje në peshë

Trajneri personal i Adele shpjegon transformimin e këngëtares, pasi e akuzuan se kishte bërë operacion për humbje në peshë

Rihanna së shpejti sjell koleksionin e ri të syzeve

Rihanna së shpejti sjell koleksionin e ri të syzeve

Loredana dhe Capital Bra, të parët në Gjermani

Loredana dhe Capital Bra, të parët në Gjermani

Kida jep lajmin e mirë për fansat

Kida jep lajmin e mirë për fansat

Leonora Jakupi kalon ditën në shoqërinë më të mirë

Leonora Jakupi kalon ditën në shoqërinë më të mirë

Feros i hakohet Instagrami dhe i publikohen imazhe e të dashurës së tij

Feros i hakohet Instagrami dhe i publikohen imazhe e të dashurës së tij

Fjolla Morina: Për Labinot Tahirin, përmbaju të lutem

Fjolla Morina: Për Labinot Tahirin, përmbaju të lutem

Vali Corleone flet për Hashim Thaçin e Albin Kurtin: Ja kush janë këta

Vali Corleone flet për Hashim Thaçin e Albin Kurtin: Ja kush janë këta

Faton Isufi dhe Dani, sjellin këngë për heroin Agim Ramadani ‘Marshi i Agimit’

Faton Isufi dhe Dani, sjellin këngë për heroin Agim Ramadani ‘Marshi i Agimit’

Kryeparlamentarja Osmani më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

Kryeparlamentarja Osmani më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

Rita Ora emocionon me “Change the world”

Rita Ora emocionon me “Change the world”

Policia e interviston Gold AG për shkak të këngës së fundit

Policia e interviston Gold AG për shkak të këngës së fundit

Ina: Përjetova gjendje shoku, kur Geri doli në takim me Antonetën (Foto)

Ina: Përjetova gjendje shoku, kur Geri doli në takim me Antonetën (Foto)

West është miliarder

West është miliarder

Si u njoh me bashkëshorten, Lyrical Son: Në fillim e shihja si fëmijë! (Video)

Si u njoh me bashkëshorten, Lyrical Son: Në fillim e shihja si fëmijë! (Video)

Puth qenin në buzë, Enca “thumbon”: Këta mund të ishim ne, por ti…(FOTO)

Puth qenin në buzë, Enca “thumbon”: Këta mund të ishim ne, por ti…(FOTO)