Këto tipa femrash kurrë nuk thonë “jo” për seks

28.10.2016 21:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Këto tipa femrash kurrë nuk thonë “jo” për seks

Sa herë ju ka ndodhur që të refuzoheni? Aplikoni këtë taktikë dhe nuk do të keni më dështime. Ja cilat femra nuk refuzojnë ftesën për seks.

Natyrisht, nëse dëshironi të merrni seks nga femra, patjetër duhet edhe pak të angazhoheni, mirëpo me këto femra angazhimi nuk do të jetë i kotë, transmeton “Telegrafi”.

1. E MOSHUAR
Kjo është femër e moshuar, e cila me siguri ka qenë e martuar. Ky tip femre i do paratë, ndërkaq del për të gjetur meshkuj të interesuar për seks. Është e drejtpërdrejtë dhe nuk e ka problem të tregojë se çka do. Zakonisht, është e veshur dhe e rregulluar mirë, por shpesh mund të shihet edhe me cigare në dorë.

2. FEMRA HAKMARRËSE
Kjo është femër, e cila është duke e marrë veten pas divorcit, dhe është emocionalisht jostabile. Ka mundësi të jetë e dehur, andaj mos u befasoni nëse fillon të sillet në mënyrë të pahijshme.

3. HULUMTUESJA E SEKSIT
Ky tip femre dëshiron të zbulojë seksualitetin e vet dhe është e gatshme për çdo gjë. Më së shpeshti ka të bëjë me kureshtje të studentes.

4. FEMËR PËR MBRËMJE TË VAJZAVE
Ky tip femre nuk është e re, por vetëm shoqëruese, e cila dëshiron të argëtohet, të dehet dhe të bëjë seks. Çdo gjë ndodh në mbrëmjet argëtuese të vajzave.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Joga për dobësim: Ushtrim i cili ndihmon që shpejt dhe shëndetshëm ta zgjidhni problemin e shtresave yndyrore

Joga për dobësim: Ushtrim i cili ndihmon që shpejt dhe shëndetshëm ta zgjidhni problemin e shtresave yndyrore

Philadelphia e mund Denverin, vazhdon forma e frikshme e Golden State

Philadelphia e mund Denverin, vazhdon forma e frikshme e Golden State

EDF: Roma të jetë solide dhe të sulmojë

EDF: Roma të jetë solide dhe të sulmojë

Apple e pamëshirshme me aplikacionet që regjistrojnë ekranin

Apple e pamëshirshme me aplikacionet që regjistrojnë ekranin

Vrisni kancerin duke ngrënë këto ushqime

Vrisni kancerin duke ngrënë këto ushqime

Çfarë duhet të dini dhe ja sesi të përdorni funksionin Instant Hostpot tek pajisjet Apple

Çfarë duhet të dini dhe ja sesi të përdorni funksionin Instant Hostpot tek pajisjet Apple

Apple shpërblen “heroin” e FaceTime

Apple shpërblen “heroin” e FaceTime

Mourinho e kishte befasuar me kërkesat për transferime Woodwardin e Unitedit

Mourinho e kishte befasuar me kërkesat për transferime Woodwardin e Unitedit

(Disa) ushqime dhe kanceri, kronologjia e një lidhjeje të dyshuar!

(Disa) ushqime dhe kanceri, kronologjia e një lidhjeje të dyshuar!

Guardiola e përsërit: Reali nuk është klubi më i mirë i dekadës

Guardiola e përsërit: Reali nuk është klubi më i mirë i dekadës

YouTube Music e bën më të lehtë menaxhimin e listave të këngëve

YouTube Music e bën më të lehtë menaxhimin e listave të këngëve

Taulant Seferi e vazhdon kontratën me Young Boys

Taulant Seferi e vazhdon kontratën me Young Boys

“Qebapët e Bosnjës”, pjata e tretë më e famshme në botë! (Foto)

“Qebapët e Bosnjës”, pjata e tretë më e famshme në botë! (Foto)

Roma e sigurt, fiton bindshëm ndaj Chievos

Roma e sigurt, fiton bindshëm ndaj Chievos

VPN falas dhe pa limit sjell shfletuesi Opera në Android

VPN falas dhe pa limit sjell shfletuesi Opera në Android

Zhvillon 150 ndeshje me Athletic Bilbaon, i fton në darkë 150 tifozë besnikë të tij ku do të servohet ushqim të shëndetshëm

Zhvillon 150 ndeshje me Athletic Bilbaon, i fton në darkë 150 tifozë besnikë të tij ku do të servohet ushqim të shëndetshëm