Këto shenja tregojnë se atij nuk po i pëlqeni më…

19.02.2017 17:22
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Këto shenja tregojnë se atij nuk po i pëlqeni më…

Nëse jeni duke i vërejtur këto shenja, atëherë atij përfundimisht nuk po i pëlqeni më.

1. Heziton t’i shprehë ndjenjat e veta 
Nëse thotë diçka të tillë si “Nuk jam i sigurt se si ndjehem për ne”, atëherë kjo është një shenjë e qartë se atij nuk po i pëlqeni më.

2. Ai po provon t’ju ndryshojë 
Me fjalë të tjera, ai nuk po ju pëlqen ashtu si jeni dhe po dëshiron që të bëheni ashtu siç dëshiron ai, në mënyrë që të vazhdoni t’i pëlqeni, transmeton Gazeta Express.

3. Jeni gjithmonë ju ajo që kujdeseni më tepër për lidhjen 
Ju jeni gjithmonë ajo që merrni iniciativën për çdo gjë në marrëdhënie, përderisa ai e merr iniciativën vetëm për seks. Kjo është një shenjë tjetër se atij nuk po i pëlqeni më.

4. Ju jeni e para që i shkruani ose që e telefononi 
Dhe gjithashtu ju jeni ajo që i bëni të gjitha planet – kjo padyshim që tregon se atij nuk po i pëlqeni më. /Gazeta Express/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Katastrofa e Çernobilit/ Historia e atyre që nuk pranuan t’i braktisnin shtëpitë

Katastrofa e Çernobilit/ Historia e atyre që nuk pranuan t’i braktisnin shtëpitë

La kamerën e ndezur aksidentalisht, zbulon se gruaja po e tradhton me shokun e ngushtë

La kamerën e ndezur aksidentalisht, zbulon se gruaja po e tradhton me shokun e ngushtë

Njeriu që fitoi 5 miliardë dollarë në 48 orë

Njeriu që fitoi 5 miliardë dollarë në 48 orë

Kosova propozon filmin ‘Zana’ për OSCARS

Kosova propozon filmin ‘Zana’ për OSCARS

A do të guxonit t’i vishni?! (Foto)

A do të guxonit t’i vishni?! (Foto)

Dita e Mushkonjës, vrasëses më të madhe në botë

Dita e Mushkonjës, vrasëses më të madhe në botë

Momenti i tmerrshëm kur një grua shtypet mes dy makinave (Video)

Momenti i tmerrshëm kur një grua shtypet mes dy makinave (Video)

Dizajnerja e Arbresha Hoxha në përgatije të ekspozitës së radhës – A do kthehet edhe në pozitë politike?!

Dizajnerja e Arbresha Hoxha në përgatije të ekspozitës së radhës – A do kthehet edhe në pozitë politike?!

I mblodhi 12 mijë euro për djalin e sëmurë, të gjitha i shpenzoi në drogë e prostituta

I mblodhi 12 mijë euro për djalin e sëmurë, të gjitha i shpenzoi në drogë e prostituta

E dashura ia jep laptopin për koke të dashurit, arsyeja do t’ju habisë (Video)

E dashura ia jep laptopin për koke të dashurit, arsyeja do t’ju habisë (Video)

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Fotogaleri/ Ne jemi çfarë hamë!

Fotogaleri/ Ne jemi çfarë hamë!

Një ndërhyrje nga qielli e shpëton shoferin nga gjoba

Një ndërhyrje nga qielli e shpëton shoferin nga gjoba

Molla që po i çmend të gjithë, një copë kushton 6 euro e 60 cent

Molla që po i çmend të gjithë, një copë kushton 6 euro e 60 cent

Proshuta dhe salsiçet janë kancerogjene, sipas britanikëve

Proshuta dhe salsiçet janë kancerogjene, sipas britanikëve

Vuan nga një sëmundje e rrallë, plaket tetë herë më shpejt se çdo person tjetër (Foto/Video)

Vuan nga një sëmundje e rrallë, plaket tetë herë më shpejt se çdo person tjetër (Foto/Video)