Këto shenja të horoskopit do kenë më shumë fat në vitin 2020

30.12.2019 19:27
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Këto shenja të horoskopit do kenë më shumë fat në vitin 2020

Viti 2020 do të sjellë fat në të gjitha aspektet për tre shenjat e horoskopit, që njëherësh thuhet të jenë më të privilegjuarat për këtë vit.

Sipas astrologëve, ja cilat janë ato tri shenja:

Luani

Me apo pa fat, Luani do të jetë gjithmonë ylli i horoskopit. Një luan është në qendër të vëmendjes kudo që është, pa patur nevojë që të ushtrojë shumë presion në të. Ata mund të kenë një personalitet magnetik dhe karakter të fortë. Është shumë e thjeshtë të jesh si një luan, por e vështirë për ta përballuar.

Shigjetari

Është një prej shenjave më aventureske të zodiakut.  Është një shenjë me një mënyrë të lirë, të thellë dhe shumë imagjinare të të menduarit. Duket se shigjetari nuk do të ketë kufizime për atë që dëshiron ose kërkon të arrijë.

Virgjëresha

Ndryshe nga 2019, viti 2020 do të jetë fantastik! E gjitha kjo falë niveleve dhe aspekteve të jetës. Ky do të jetë një prej viteve më të mira për virgjereshat sepse do jetë i mbushur me mirëqenie emocionale dhe materiale. Virgjereshat do ta forcojnë marrëdhënien që kanë tani, por do të krijojnë edhe marrëdhënie të reja me njerëzit që admirojnë në një nivel shumë të thellë.

BOTASOT

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kate Upton flet për jetën pas lindjes së vajzës

Kate Upton flet për jetën pas lindjes së vajzës

Si e paramendojnë meshkujt femrën ideale

Si e paramendojnë meshkujt femrën ideale

“Ti je inspirim”, Rita zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën

“Ti je inspirim”, Rita zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën

Klubi i David Beckhamit, në garë me kohën për stadiumin e ri

Klubi i David Beckhamit, në garë me kohën për stadiumin e ri

Kompania si motër e “Google” bën namin, mbërrin vlerën një trilionë dollarë!

Kompania si motër e “Google” bën namin, mbërrin vlerën një trilionë dollarë!

Makina ku u vra Tupac Shakur shitet 1.7 milionë dollarë, ende ka plumbin në derë (Foto)

Makina ku u vra Tupac Shakur shitet 1.7 milionë dollarë, ende ka plumbin në derë (Foto)

Nëse i heqni qimet e hundës mikrobet dhe grimcat pranë folikulave mund të futen brenda dhe të shkaktojnë infeksion

Nëse i heqni qimet e hundës mikrobet dhe grimcat pranë folikulave mund të futen brenda dhe të shkaktojnë infeksion

8 të vdekur në 10 ditë, Greqia në alarm nga gripi

8 të vdekur në 10 ditë, Greqia në alarm nga gripi

Pellegrini mposht i vetëm Parmën, Roma është çerekfinalistja e fundit

Pellegrini mposht i vetëm Parmën, Roma është çerekfinalistja e fundit

Martinez: Me Lukakun ndihem mirë, te Interi më duan shumë

Martinez: Me Lukakun ndihem mirë, te Interi më duan shumë

Pedofili meksikan lidhet dhe rrihet para se t’i vendosin flakën

Pedofili meksikan lidhet dhe rrihet para se t’i vendosin flakën

Sportistja më seksi në botë që s’ka fituar asnjë trofe në sport

Sportistja më seksi në botë që s’ka fituar asnjë trofe në sport

Kanye West ndalon veturën e tij 200 mijë euroshe për të ndihmuar një të pastrehë

Kanye West ndalon veturën e tij 200 mijë euroshe për të ndihmuar një të pastrehë

“New Rules” nga Dua Lipa thyen rekord të ri klikimesh

“New Rules” nga Dua Lipa thyen rekord të ri klikimesh

Familja Sala hyjnë në shtëpinë e re, e cila u rindërtua nga Rita Ora

Familja Sala hyjnë në shtëpinë e re, e cila u rindërtua nga Rita Ora

Mund të pësoni keq nëse lini një shishe ujë në makinë

Mund të pësoni keq nëse lini një shishe ujë në makinë