Këto janë gratë e aktorëve turq në jetën reale

21.08.2019 19:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Këto janë gratë e aktorëve turq në jetën reale

Vitet e fundit serialet turke janë mjaft të ndjekura dhe pëlqehen shumë nga publiku kosovar.

Ata të cilët rrëmbyen vëmendjen më të madhe të publikut pa dyshim se janë aktorët, të cilët me rolet e tyre pëlqehen shumë thuajse të gjitha moshat.

Kenan Imirzalioglu, Burak Ozcivit, Tolgahan Sayisman, Murat Yıldırım dhe Halit Ergenç, janë disa prej aktorëve, të cilët fituan fame të madhe edhe jashtë kufijve të Turqisë. Këta nuk i keni parë vetëm në një serial, atyre iu besuan role të ndryshme kryesore.

Në secilin rol që ata e luanin partnere kishin disa prej aktoreve më të njohura dhe të bukura të Turqisë. Krahas sukseseve në punë , secili nga ta janë të martuar dhe jetojnë jetë të lumtur afër grave të tyre, të cilat po ashtu janë të famshme pasi që disa prej tyre janë, aktore e disa modele.

Ai i cili u komentua shumë për fizikun e tij, me rolin e “Kemajlit”, Burak Ozcivit është i martuar me aktoren e bukur turke, Fahriye Evcen, dhe tani janë prindër të një djali.

Murat Yıldırım a po siç e njohin të gjithë me rolin e “Savashit” është martuar me modelen turke, Başak Dizer.

Për dallim nga të tjerët, që zgjodhën të martohen me vendaset, Tolgahan Sayisman ka zgjedhur nusen me prejardhje shqiptare, modelen e njohur Almeda Abazin. Dashuria e tyre këtë vit është bekuar me një djalë.

Ai i cili u pa në më së shumti role Halit Ergenç në jetën reale është martuar me njëren prej aktoreve më të kërkuara turke, Berguzar Korel. Madje ata i patë duke luajtur bashkë edhe në disa seriale./21Media

Kenan Imirzalioglu, i cili i njohur për publikun kosovar u bë me rolin e “Mehmet Kosovës” në vitin 2016 i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me modelen turke, Sinem Kobal, lidhja e të cilëve pati kriza të shumta.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kaq orë ecje në javë zvogëlojnë rrezikun e vdekjes

Kaq orë ecje në javë zvogëlojnë rrezikun e vdekjes

Ekskluzive/ Kampion mes skamjes, boksieri Klevis Çelaj rrëfen jetën mizerabël

Ekskluzive/ Kampion mes skamjes, boksieri Klevis Çelaj rrëfen jetën mizerabël

Soni Malaj  plot stil dhe elegancë

Soni Malaj plot stil dhe elegancë

Dua Lipa paraqitet me shumë stil

Dua Lipa paraqitet me shumë stil

Kida nuk e ka ndërmend të ndalet

Kida nuk e ka ndërmend të ndalet

Genta Ismaili shijon dëborën, ekspozon format e bukura trupore

Genta Ismaili shijon dëborën, ekspozon format e bukura trupore

Merrni Vitamina B12 për të forcuar trurin dhe kujtesën, ja ushqimet ku gjendet

Merrni Vitamina B12 për të forcuar trurin dhe kujtesën, ja ushqimet ku gjendet

Tuna publikon imazhe nga seti i ri fotografik

Tuna publikon imazhe nga seti i ri fotografik

Young Zerka ka një informacion të rëndësishëm për fansat

Young Zerka ka një informacion të rëndësishëm për fansat

Për të gjithë ata të cilët e kanë keqkuptuar, keqinterpretuar dhe keqtrajtuar mikpritjen për përfaqësuesen angleze

Për të gjithë ata të cilët e kanë keqkuptuar, keqinterpretuar dhe keqtrajtuar mikpritjen për përfaqësuesen angleze

Kosova e mbyll ciklin eliminator për ‘Euro 2020’ e pafuqishme kundër Anglisë

Kosova e mbyll ciklin eliminator për ‘Euro 2020’ e pafuqishme kundër Anglisë

Anglia ngrit epërsinë ndaj Kosovës

Anglia ngrit epërsinë ndaj Kosovës

Tifozët anglezë me plis të bardhë në kokë këndojnë nëpër rrugët e Prishtinës: “Serbinë e rrahin kudo që shkon!”

Tifozët anglezë me plis të bardhë në kokë këndojnë nëpër rrugët e Prishtinës: “Serbinë e rrahin kudo që shkon!”

37 vjeçarja tregon se si njolla e vogël që iu shfaq në hundë, i rezultoi të ishte kancer

37 vjeçarja tregon se si njolla e vogël që iu shfaq në hundë, i rezultoi të ishte kancer

Ja pse Anglisë i nevojitet sot fitorja kundër Kosovës

Ja pse Anglisë i nevojitet sot fitorja kundër Kosovës

A do t’i shohim nesër tifozet më seksi të Anglisë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’?

A do t’i shohim nesër tifozet më seksi të Anglisë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’?