Këta janë deputetët që s’kanë hapur gojë fare në Kuvendin e Shqipërisë

06.09.2016 09:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Këta janë deputetët që s’kanë hapur gojë fare në Kuvendin e Shqipërisë

Zbardhet lista e deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë , të cilët nuk kanë folur asnjëhërë gjatë sesionit të shkuar parlamnetar janar-korrik 2016.

“Panorama” shkruan se lista kryesohet nga Partia Socialiste, ku 18 deputetë të saj kanë vegjetuar dhe nuk kanë hapur gojë fare në Kuvend.

Deputetët që nuk kanë folur asnjëherë në Kuvend që nga janari deri në korrik 2016:

Nga PS

Bashkim Fino

Sadri Abazi

Namik Dokle

Anduel Xhindi

Armando Prenga

Dashamir Kamberi

Edmond Leka

Enkelejda Shkreli

Fidel Ylli

Ilir Xhakolli

Luljeta Arapi

Paulin Stërkaj

Parid Cara

Shkëlqim Troplini

Tom Doshi

Vexhi Muçmata

Vladimir Kosta

Nga LSI

Agron Çela

Bujar Derveni

Gledion Rehovica

Monika Kryemadhi

Shkëlqim Selami

Vangjel Tavo

Agron Duka

Nga PD

Arben Imami

Astrit Veliaj

Dashamir Tahiri

Gerti Bogdani

Gjovalin Bzhetaj

Keltis Kruja

Mhill Fufi

Nga PDIU

Aqif Rakipi

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Serbia pa konsensus të brendshëm për çështjen e Kosovës

Serbia pa konsensus të brendshëm për çështjen e Kosovës

Krasniqi: Rritja e pagave për gjyqtarë e prokurorë s’e rritë efikasitetin e luftës kundër korrupsionit, përkundrazi

Krasniqi: Rritja e pagave për gjyqtarë e prokurorë s’e rritë efikasitetin e luftës kundër korrupsionit, përkundrazi

Bolton: Pheniani mund ta eliminojë brenda vitit programin bërthamor

Bolton: Pheniani mund ta eliminojë brenda vitit programin bërthamor

Thaçi i fton të gjithë, por dialogun zotohet se do ta udhëheqë vet

Thaçi i fton të gjithë, por dialogun zotohet se do ta udhëheqë vet

Sulm në një shkollë në Afganistan, ekzekutohen tre roje

Sulm në një shkollë në Afganistan, ekzekutohen tre roje

Kur do të fillojë ndarja e shtesave për fëmijët në Kosovë?

Kur do të fillojë ndarja e shtesave për fëmijët në Kosovë?

Trafikimi me njerëz, sfidë në Kosovë – vetëm në fillim të këtij viti u shënuan 6 raste

Trafikimi me njerëz, sfidë në Kosovë – vetëm në fillim të këtij viti u shënuan 6 raste

Ministri i Shëndetësisë kërcënon mjekët e papërgjegjshëm dhe papunëtor me largim nga puna

Ministri i Shëndetësisë kërcënon mjekët e papërgjegjshëm dhe papunëtor me largim nga puna

​Ministria e Integrimeve me ushtrues detyre në tri pozita udhëheqëse

​Ministria e Integrimeve me ushtrues detyre në tri pozita udhëheqëse

Jovanoviq: Kosova – nyja e madhe që gjenerata jonë duhet ta zgjidhë

Jovanoviq: Kosova – nyja e madhe që gjenerata jonë duhet ta zgjidhë

Aleatët e Trumpit thonë se “fundi i regjimit në Iran” është afër

Aleatët e Trumpit thonë se “fundi i regjimit në Iran” është afër

Institucionet e Maqedonisë në sprovë të re për Marrëveshjen me Greqinë

Institucionet e Maqedonisë në sprovë të re për Marrëveshjen me Greqinë

Jakup Krasniqi i përgjigjet Lladrovcit me poezi, e quan ‘debill që deshi të bëhej Mbret’

Jakup Krasniqi i përgjigjet Lladrovcit me poezi, e quan ‘debill që deshi të bëhej Mbret’

Haziri ia kujton Veselit kur kishte rrëzuar Isa Mustafën dhe kishte thënë se duhet “vra e largu LDK’në nga Kosova”

Haziri ia kujton Veselit kur kishte rrëzuar Isa Mustafën dhe kishte thënë se duhet “vra e largu LDK’në nga Kosova”

Qeveria afgane anulon armëpushimin

Qeveria afgane anulon armëpushimin

Ish-ortaku i Milaim Zekës thotë se u prishën pasi s’deshi t’ia financojë fushatën

Ish-ortaku i Milaim Zekës thotë se u prishën pasi s’deshi t’ia financojë fushatën