Kënga ‘Million Dollar Smile’ e Loredana Zefit lansohet edhe në Youtube

07.12.2018 15:35
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kënga ‘Million Dollar Smile’ e Loredana Zefit lansohet edhe në Youtube

“Million Dollar Smile”, është lansuar nga Loredana Zefi.

“Million Dollar Smile”, quhet kënga e re të dashurës së Mozzik, Loredana Zefit të cilën e ka sjell edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Si imazh të kësaj këngë, ajo ka zgjedhur një fotografi nga fëmijëria në të cilën shfaqet shumë simpatike megjithëse pa dhëmbë.

Në këtë klip të artistes i pranishëm është edhe reperi Mozzik, ku tashmë mund ta shikoni në kanalin zyrtar, Youtube.

Përveç Youtube, projektin mund ta gjeni edhe në të gjitha platformat e tjera muzikore.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Kënga ‘Million Dollar Smile’ e Loredana Zefit lansohet edhe në Youtube

Kënga ‘Million Dollar Smile’ e Loredana Zefit lansohet edhe në Youtube

Microsoft konfirmon zërat e zëvendësimit të Edge me një shfletues të bazuar në Chrome

Microsoft konfirmon zërat e zëvendësimit të Edge me një shfletues të bazuar në Chrome

Me imazhin e fundit Adriana Lima ju lë pa fjalë

Me imazhin e fundit Adriana Lima ju lë pa fjalë

Habiten mjekët, zbulojnë infeksionin e rrallë në gishtin e gruas

Habiten mjekët, zbulojnë infeksionin e rrallë në gishtin e gruas

Bashkimi Evropian shpreh shqetësimin për Huawei dhe kompanitë Kineze

Bashkimi Evropian shpreh shqetësimin për Huawei dhe kompanitë Kineze

Alarmi i shkencëtarëve: Shfarosja e 6-të e Tokës ka nisur

Alarmi i shkencëtarëve: Shfarosja e 6-të e Tokës ka nisur

Nuk do e njihni Flakën në këtë imazh

Nuk do e njihni Flakën në këtë imazh

Njihuni me Youtuberin 7 vjeçar i cili fitoi 22 milion dollarë vitin e kaluar

Njihuni me Youtuberin 7 vjeçar i cili fitoi 22 milion dollarë vitin e kaluar

Marrja e drejtë e antibiotikëve: Vetëm kështu do t’i shmangni pasojat!

Marrja e drejtë e antibiotikëve: Vetëm kështu do t’i shmangni pasojat!

Dyshemenë e rrëshqitshme, qeni e shfrytëzoi si shiritin lëvizës (Video)

Dyshemenë e rrëshqitshme, qeni e shfrytëzoi si shiritin lëvizës (Video)

Konsumatorët e Coinbase mund të tërheqin paratë e tyre përmes PayPal

Konsumatorët e Coinbase mund të tërheqin paratë e tyre përmes PayPal

Në shtëpinë e adoleshentit miliarder: Ylli i Dubait tregon rezidencën luksoze, përfshirë kopshtin zoologjik privat me 500 kafshë (Video)

Në shtëpinë e adoleshentit miliarder: Ylli i Dubait tregon rezidencën luksoze, përfshirë kopshtin zoologjik privat me 500 kafshë (Video)

Puçrra të mëdha pas veshit? Këto janë 4 arsyet pse ju dalin

Puçrra të mëdha pas veshit? Këto janë 4 arsyet pse ju dalin

Bullgarët e Vivacom në negociata me OTE për blerjen e Telekom Albania

Bullgarët e Vivacom në negociata me OTE për blerjen e Telekom Albania

Arrestohet në Kanada bija e themeluesit të Huawei

Arrestohet në Kanada bija e themeluesit të Huawei

Të rralla dhe të vjetra, koleksioni i orëve të ish-diktatorit Enver Hoxha (Foto)

Të rralla dhe të vjetra, koleksioni i orëve të ish-diktatorit Enver Hoxha (Foto)