Këndonte dhe i binte pianos për të birin e sëmurë, befasohet nga duartrokitjet e mjekëve (Video)

05.04.2018 16:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Këndonte dhe i binte pianos për të birin e sëmurë, befasohet nga duartrokitjet e mjekëve (Video)

Abby Tanner këndonte dhe i binte pianos, që ndodhej në mes të një spitali në Karolinën e Jugut të Shteteve të Bashkuara, për të birin e sëmurë që qëndronte në karrocë.

Me të përfunduar, ajo u befasua nga duartrokitjet që i dhanë mjekët dhe infermierët, të cilët e shikonin fshehtas nga korridori i katit të dytë, transmeton Telegrafi.

Pos shërbyesve shëndetësorë, videoja që mund ta shihni më poshtë, është pëlqyer shumë edhe prej shikuesve në internet, që e kanë shpërndarë më se 100 mijë herë, brenda disa ditëve.

“Ishte një moment privat mes meje dhe të birit, nuk e dija që po më shikonte dikush. Aq më pak, që do të më duartrokiste”, ka thënë Tanner, pasi filmimi u bë viral.

Raportohet se fëmija saj njëvjeçar, vuan nga një gjendje e rrallë epilepsie dhe po priste për një kontroll. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Inter 4-0 Rapid, notat e lojtarëve: Shkëlqen Perisic

Inter 4-0 Rapid, notat e lojtarëve: Shkëlqen Perisic

Handanovic: Shirit i kapitenit nuk është një trofe, nuk kam ndryshuar sjellje

Handanovic: Shirit i kapitenit nuk është një trofe, nuk kam ndryshuar sjellje

10 gjëra në teknologji që duhet ti dini sot

10 gjëra në teknologji që duhet ti dini sot

Dihen tashmë 16 ekipet që vazhdojnë tutje në Ligën e Evropës

Dihen tashmë 16 ekipet që vazhdojnë tutje në Ligën e Evropës

Kafja e gjelbër e mban diabetin nën kontroll

Kafja e gjelbër e mban diabetin nën kontroll

Marotta: Së shpejti njoftim zyrtar për Godinin, Icardin po e presim, por askush nuk është mbi klubin

Marotta: Së shpejti njoftim zyrtar për Godinin, Icardin po e presim, por askush nuk është mbi klubin

Apple bëhet pjesë e garës së telefonëve me ekrane që palosen

Apple bëhet pjesë e garës së telefonëve me ekrane që palosen

​Bleta më e madhe në botë, e humbur për 38 vjet, gjendet në Indonezi (Foto)

​Bleta më e madhe në botë, e humbur për 38 vjet, gjendet në Indonezi (Foto)

Rita Ora jep lajmin e shumëpritur për fansat

Rita Ora jep lajmin e shumëpritur për fansat

Xhaka në fund të ndeshjes kacafytet me serbin Dubajic

Xhaka në fund të ndeshjes kacafytet me serbin Dubajic

Napoli i Hysajt eliminoi Zurichun e shqiptarëve, sonte gjashtë ishin në fushë

Napoli i Hysajt eliminoi Zurichun e shqiptarëve, sonte gjashtë ishin në fushë

Ky program ju ka lënë të ekspozuar sigurinë për 19 vite me radhë

Ky program ju ka lënë të ekspozuar sigurinë për 19 vite me radhë

Interi edhe ndaj Rapidit pa Icardin, formacionet zyrtare

Interi edhe ndaj Rapidit pa Icardin, formacionet zyrtare

Pesë skuadrat me më së shumti humbje në pesë vitet e fundit në NBA – Gjiganti LA Lakers kanë pësuar më së shumti

Pesë skuadrat me më së shumti humbje në pesë vitet e fundit në NBA – Gjiganti LA Lakers kanë pësuar më së shumti

Pajisjet Google Nest kishin mikrofonë dhe përdoruesit nuk e kanë ditur

Pajisjet Google Nest kishin mikrofonë dhe përdoruesit nuk e kanë ditur

Copa gjigante e gurit rrokulliset poshtë kodrës, ndalet vetëm pak centimetra larg veturës – pasagjerët i shpëtojnë vdekjes “për një fije floku” (Video)

Copa gjigante e gurit rrokulliset poshtë kodrës, ndalet vetëm pak centimetra larg veturës – pasagjerët i shpëtojnë vdekjes “për një fije floku” (Video)