Kënaqësi e papërshkrueshme me taksistin

09.12.2016 21:58
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kënaqësi e papërshkrueshme me taksistin

Kam të dashur, por isha xheloze e vendosëm që të luanim çiftin e hapur, pra të mos kishim komplekse njëri me tjetrin. Vendosëm të mos kishim më konflikte dhe për këtë duhet të bënim një jetë të hapur, madje pse jo edhe të shthurur, por kjo vetëm për kënaqësinë tonë, shkruan për Portalin tonë “Kosovarja”, Meri, nga Prizreni.

U morëm vesh që me dijeninë e njëri-tjetrit mund të bënim seks edhe me të tjerë, por me lejen tonë. Nga shtëpia dilja normalisht me rroba normale dhe merrja me vete rroba ekstravagante, zhvishesha në veturë, sa që gjinjtë gati i lija jashtë… Më pëlqente kur i eksitoja meshkujt. Dilja në shumë qytete të tjerë… I çmendja kamerierët në lokalet ku pija kafe, sepse edhe tek e fundit kisha dëshirë të kënaqesha… Një ditë më pëlqeu një taksist, kisha kohë që e shihja dhe vendosa që të bëja seks me të. Isha veshur me një fund të shkurtër dhe të hapur te gjoksi. Kur erdhi puna për të paguar, bëra sikur kisha harruar portofolin. Fillova ta provokoja me shall. Taksisti e kuptoi qëllimin tim dhe i dha gaz veturës e më qoi në një mal. Gjeti një vend në errësirë dhe u ndal. Kaloi në pjesën prapa ku isha unë dhe me shpejtësi më zhveshi…
LEXO EDHE
Nuk po na ecë martesa vetëm pse u njohëm me mesit
E, ç’ndodhi pastaj merreni me mend ju vetë…/Meri /Kosovarja/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetar/e dhe  praktikant
artikull i sponzorizuar


Lezhë/ Skandal, dy fëmijë 10-vjeçarë kryejnë marrëdhënie seksuale poshtë shkallëve (Video, +18)

Lezhë/ Skandal, dy fëmijë 10-vjeçarë kryejnë marrëdhënie seksuale poshtë shkallëve (Video, +18)

Polici pervers: Përdorte helikopterin e punës për të filmuar një çift duke bërë seks (Foto, +18)

Polici pervers: Përdorte helikopterin e punës për të filmuar një çift duke bërë seks (Foto, +18)

Gjen gruan duke bërë seks me të dashurin, ja çka bën burri! (Foto +18)

Gjen gruan duke bërë seks me të dashurin, ja çka bën burri! (Foto +18)

Milioneret që harrojnë të depilohen. Vagina u del sheshit dhe degjenerohen (Foto, +16)

Milioneret që harrojnë të depilohen. Vagina u del sheshit dhe degjenerohen (Foto, +16)

Skandal: Nëse doni seks dhe ‘çmendurina’ të tjera? Vizitoni këtë vend (Foto, +18)

Skandal: Nëse doni seks dhe ‘çmendurina’ të tjera? Vizitoni këtë vend (Foto, +18)

Skandal! Plas seksi në publik në plazhet e Sarandës (Video, +16)

Skandal! Plas seksi në publik në plazhet e Sarandës (Video, +16)

Seks dhe orgji në Big Brother (KUJDES! pamje të forta erotike +18)

Seks dhe orgji në Big Brother (KUJDES! pamje të forta erotike +18)

Rrëfehet 28 vjeçari: Bëmë seks me gruan me miq, por u shokova kur e pashë shokun çka po i bënte gruas time… (Foto +18)

Rrëfehet 28 vjeçari: Bëmë seks me gruan me miq, por u shokova kur e pashë shokun çka po i bënte gruas time… (Foto +18)

Vendi ku bëhet seks në takimin e parë. Do vëni duart në kokë kur të shikoni këto çifte (Foto)

Vendi ku bëhet seks në takimin e parë. Do vëni duart në kokë kur të shikoni këto çifte (Foto)

Këto femra bëjnë seks më shumë, mësoni cilat janë ato

Këto femra bëjnë seks më shumë, mësoni cilat janë ato

Seks në plazh/ Vajza i hipën sipër djalit dhe e bëjnë në sy të publikut (Video +16)

Seks në plazh/ Vajza i hipën sipër djalit dhe e bëjnë në sy të publikut (Video +16)

Bëri se* me tifozen gjatë ndeshjes,cfarë ndodhi me futbollistin (Foto +16)

Bëri se* me tifozen gjatë ndeshjes,cfarë ndodhi me futbollistin (Foto +16)

Trendi i ri: Femrat po vendosin fole grenxash në vaginë (Foto)

Trendi i ri: Femrat po vendosin fole grenxash në vaginë (Foto)

Rrëfehet 28 vjeçari: Prej një viti bëj seks me shoqen e gruas, por burri i saj është i dhunshëm dhe ai na…

Rrëfehet 28 vjeçari: Prej një viti bëj seks me shoqen e gruas, por burri i saj është i dhunshëm dhe ai na…

S’ka më frena! Seks i egër në publik. ‘Çmendet dynjaja’ (Foto +18)

S’ka më frena! Seks i egër në publik. ‘Çmendet dynjaja’ (Foto +18)

Rrëfimi/ Pasi vendosa dorën nën mbathjet e gruas së dajës, ajo…+18

Rrëfimi/ Pasi vendosa dorën nën mbathjet e gruas së dajës, ajo…+18