Kejvina Kthella ‘djeg’ italianët rrugëve të Milanos

30.04.2019 15:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kejvina Kthella ‘djeg’ italianët rrugëve të Milanos

Kejvina Kthella u shfaq atraktive rrugëve të Italisë.

Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit një fotografi atraktive, në të cilën pozoi nga Italia, shkruan lajmi.net.

Ish-velina e “Xingut” dukej joshëse në veshje që kishte zgjedhur këtë ditë, me të cilën kishte vënë në plan të parë gjoksin.

Për ndryshe, modelja ka paralajmëruar se do të jetë pjesë e një projekti të madh në Itali. 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kejvina Kthella ‘djeg’ italianët rrugëve të Milanos

Kejvina Kthella ‘djeg’ italianët rrugëve të Milanos

Fitimi i Samsung bie me 60%

Fitimi i Samsung bie me 60%

Nubia prezanton telefonin e parë të lojërave me një ventilator

Nubia prezanton telefonin e parë të lojërave me një ventilator

Kjo foto e planetit Saturn është shkrepur nga kamera e Galaxy S8

Kjo foto e planetit Saturn është shkrepur nga kamera e Galaxy S8

Avengers: Endgame thyen të gjitha rekordet me shitje 1.2 miliardë dollarë

Avengers: Endgame thyen të gjitha rekordet me shitje 1.2 miliardë dollarë

Një zbulimi i ri hap rrugën drejt internetit wireless super të shpejtë

Një zbulimi i ri hap rrugën drejt internetit wireless super të shpejtë

Samsung mendon se njerëzit pëlqejnë televizorët vertikalë

Samsung mendon se njerëzit pëlqejnë televizorët vertikalë

Huawei dëmton marrëdhëniet mes Britanisë dhe SHBA

Huawei dëmton marrëdhëniet mes Britanisë dhe SHBA

11 themeluesit e famshëm të teknologjisë në moshën kur lançuan kompanitë e tyre të para

11 themeluesit e famshëm të teknologjisë në moshën kur lançuan kompanitë e tyre të para

Samsung patenton një teknologji të pazakontë ekrani

Samsung patenton një teknologji të pazakontë ekrani

Apple akuzohet për praktika anti-kompetitive në App Store

Apple akuzohet për praktika anti-kompetitive në App Store

Spotify ka 100 milionë përdorues me pagesë

Spotify ka 100 milionë përdorues me pagesë

Eliminoni gjysmën e rezultateve të kërkimit të Google me dorezën Infinity të Thanos

Eliminoni gjysmën e rezultateve të kërkimit të Google me dorezën Infinity të Thanos

Të Marten zbulohen fituesit e edicionit të 7-të të Albanian ICT Awards

Të Marten zbulohen fituesit e edicionit të 7-të të Albanian ICT Awards

Me “Secret of Success” Komisioni Evropian promovon sipërmarrjet e vogla dhe te mesme, ICTSmedia përfaqëson Shqipërinë

Me “Secret of Success” Komisioni Evropian promovon sipërmarrjet e vogla dhe te mesme, ICTSmedia përfaqëson Shqipërinë

Mozilla zëvendëson Firefox me Fenix në Android

Mozilla zëvendëson Firefox me Fenix në Android