Kastrati tregon më shumë për rastet e reja me coronavirus në Kamenicë

29.06.2020 23:23
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kastrati tregon më shumë për rastet e reja me coronavirus në Kamenicë

Sot janë konfirmuar edhe tre raste të reja me koronavirus në Kamenicë.

Kryetari i kësaj komune, Qëndron Kastrati ka bërë të ditur që prej këtyre rasteve një është nga Rogana, një nga Koretini dhe një nga Muqiverci.

Ky është postimi i tij i plotë:

Nga IKShP u njoftuam edhe për tri (3) raste të tjera pozitive me COVID-19 në komunën tonë. Prej këtyre rasteve një është nga Rogana, një nga Koretini dhe një nga Muqiverci.

Numri i përgjithshëm i të identifikuarve me virusin SARS-CoV-2 ka arritë në 47, kurse kemi akoma edhe gjashtë (6) raste të tjera aktive.

Jini të kujdesshëm në raport me respektimin e udhëzimeve, sepse vetëm në këtë mënyrë e parandaloni shpërndarjen e virusit Korona.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kastrati tregon më shumë për rastet e reja me coronavirus në Kamenicë

Kastrati tregon më shumë për rastet e reja me coronavirus në Kamenicë

Nagavci e konsideron patetik e dëshpërues fjalimin e Thaçit

Nagavci e konsideron patetik e dëshpërues fjalimin e Thaçit

Komunat veriore të Kosovës i kthejnë masat e kufizimit

Komunat veriore të Kosovës i kthejnë masat e kufizimit

Haki Abazi: Kosovës urgjentisht i duhen zgjedhje

Haki Abazi: Kosovës urgjentisht i duhen zgjedhje

IKSHPK: 81 pacientë të shëruar, 122 raste të reja pozitive me Covid-19

IKSHPK: 81 pacientë të shëruar, 122 raste të reja pozitive me Covid-19

Vdes nga Covid-19 mjeku i njohur? Reagon Manastirliu: Ja si qëndron e vërteta

Vdes nga Covid-19 mjeku i njohur? Reagon Manastirliu: Ja si qëndron e vërteta

MASH-i shqyrton rikthimin në shkolla ose mbajtjen e mësimit në distancë në shtator

MASH-i shqyrton rikthimin në shkolla ose mbajtjen e mësimit në distancë në shtator

Ministri Abrashi tha se punimet në rrugën Herticë – Xehrore do të zhvillohen me dinamikën e paraparë

Ministri Abrashi tha se punimet në rrugën Herticë – Xehrore do të zhvillohen me dinamikën e paraparë

Fjalimi i presidentit Thaçi

Fjalimi i presidentit Thaçi

Drejtori i Shëndetësisë në Ferizaj rezulton pozitiv me Covid-19

Drejtori i Shëndetësisë në Ferizaj rezulton pozitiv me Covid-19

Vdes edhe një pacient nga koronavirusi në Shqipëri, shkon në 59 numri i të vdekurve

Vdes edhe një pacient nga koronavirusi në Shqipëri, shkon në 59 numri i të vdekurve

Avdullah Hoti paralajmron vizitë në Shqipëri

Avdullah Hoti paralajmron vizitë në Shqipëri

Familjet që nuk kanë asnjë anëtar të punësuar nga nesër mund t’i tërheqin paratë e qeverisë

Familjet që nuk kanë asnjë anëtar të punësuar nga nesër mund t’i tërheqin paratë e qeverisë

Njoftimi i fundit i Presidencës, Thaçi nuk u lë hapësirë gazetarëve për pyetje

Njoftimi i fundit i Presidencës, Thaçi nuk u lë hapësirë gazetarëve për pyetje

Presidenti Thaçi pret në takim Kryeministrin Rama

Presidenti Thaçi pret në takim Kryeministrin Rama

Hoti: Do ta vazhdojmë procesin e dialogut me Serbinë për marrëveshje të përhershme me njohjen në mes dy vendeve

Hoti: Do ta vazhdojmë procesin e dialogut me Serbinë për marrëveshje të përhershme me njohjen në mes dy vendeve