Kamioni del nga udha si n’filma, shoferi i pshton vdekjes! (Foto)

10.09.2016 20:04
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kamioni del nga udha si n’filma, shoferi i pshton vdekjes! (Foto)

Nji kamion ka dalë nga udha tue mbetë i mvarun në nji urë rreth 150 metra të gjatë në kinë. Nga fotot doket sikur ka qenë tue u xhirue ndonji film akcion.

Kamioni, i cili ishte tue transportue disa kerre të vogla, kaloi barrierën e urës tue u mvarë kabina e tij jashtë udhe.

Fatmirësisht nuk pati asnji të lënduem, mbasi pjesa ma e madhe e kamionit nuk e kaloi barrierën.

cliff-accident_1473434318-5236944-1-640x405

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Prindërit kanë gjetur disa mënyra për t’i “disiplinuar” fëmijët – ndonjëra me siguri do t’ju hyjë në punë! (Foto)

Prindërit kanë gjetur disa mënyra për t’i “disiplinuar” fëmijët – ndonjëra me siguri do t’ju hyjë në punë! (Foto)

Skeleti misterioz i gjatë më afro 20 metra, disa dyshojnë të jetë dragua (Video)

Skeleti misterioz i gjatë më afro 20 metra, disa dyshojnë të jetë dragua (Video)

Fenomeni i pazakontë, dielli bëhet i kuq në Britani

Fenomeni i pazakontë, dielli bëhet i kuq në Britani

Floktarja publikon pamjet e tmerrshme që tregojnë se si ka ndikuar puna në trupin e saj (Foto)

Floktarja publikon pamjet e tmerrshme që tregojnë se si ka ndikuar puna në trupin e saj (Foto)

Fëmija i gjatë 2.3 metra nevojitet t’i nënshtrohet operimit urgjent, për të ndaluar rritjen (Foto)

Fëmija i gjatë 2.3 metra nevojitet t’i nënshtrohet operimit urgjent, për të ndaluar rritjen (Foto)

Lind foshnja 7.1 kilogramë i rëndë, prindërit habiten me përmasat trupore (Foto)

Lind foshnja 7.1 kilogramë i rëndë, prindërit habiten me përmasat trupore (Foto)

Pishina unike brenda dhomës luksoze të hotelit që po habit të gjithë (Video)

Pishina unike brenda dhomës luksoze të hotelit që po habit të gjithë (Video)

Dy yje përplasen, prodhohen miliarda tonë ar

Dy yje përplasen, prodhohen miliarda tonë ar

Djaloshi 13-vjeçar ndërtoi shtëpizën e vogël për më pak se 1.300 euro, brenda saj i ka të gjitha (Foto/Video)

Djaloshi 13-vjeçar ndërtoi shtëpizën e vogël për më pak se 1.300 euro, brenda saj i ka të gjitha (Foto/Video)

Të gjithën e bëri vetëm për tu larguar nga gruaja – rrëfimi interesant i të moshuarit që jetoi për 10 vjet në një pyll (Foto)

Të gjithën e bëri vetëm për tu larguar nga gruaja – rrëfimi interesant i të moshuarit që jetoi për 10 vjet në një pyll (Foto)

Ato lëvizin pa bërë zhurmë dhe fshihen në gjethe: Një familje e “maceve të rërës” filmohen për herë të parë (Video)

Ato lëvizin pa bërë zhurmë dhe fshihen në gjethe: Një familje e “maceve të rërës” filmohen për herë të parë (Video)

Vogëlushen e kishte zënë shiu, nëna e vuri të thahet në telin e rrobave (Video)

Vogëlushen e kishte zënë shiu, nëna e vuri të thahet në telin e rrobave (Video)

Dhjetë minuta kaos rreth Putinit: Politikanët gati “ia zunë frymën njëri-tjetrit”, vetëm “për t’i rënë në sy” presidentin rus (Video)

Dhjetë minuta kaos rreth Putinit: Politikanët gati “ia zunë frymën njëri-tjetrit”, vetëm “për t’i rënë në sy” presidentin rus (Video)

Kurz, Macron e Cipras – ishte edhe Jahjaga, këta janë udhëheqësit më të rinj në botë

Kurz, Macron e Cipras – ishte edhe Jahjaga, këta janë udhëheqësit më të rinj në botë

Mos shiko poshtë! “I krisuri” hedh veten nga një shkëmb në mbi 240 metra lartësi, pa ndonjë parashutë (Video)

Mos shiko poshtë! “I krisuri” hedh veten nga një shkëmb në mbi 240 metra lartësi, pa ndonjë parashutë (Video)

Vizitorja e pazakontë, qëndroi së bashku me kalë në dhomën e motelit (Video)

Vizitorja e pazakontë, qëndroi së bashku me kalë në dhomën e motelit (Video)