Kamerieri filipinas shpërndau ushqimin me shpejtësi, duke lëvizur mbi pajisjen me një rrotë (Video)

29.03.2019 17:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kamerieri filipinas shpërndau ushqimin me shpejtësi, duke lëvizur mbi pajisjen me një rrotë (Video)

Shpërndarja e ushqimit gjatë tërë ditës, nuk është një punë aq e dëshirueshëm dhe që secili do e donte, por një kamerier filipinas, i ka dhënë pak stil angazhimit të tij.

Në një rrugë të Pampagna të Filipineve, është parë ai teksa qëndronte mbi pajisjen me një rrotë dhe dërgonte porositë tek klientët, transmeton Telegrafi.

“Aftësitë e tij në manovrimin e pajisjes ishin mahnitëse, ngjante sikur ndonjë shpërndarje futuristike e porosive” shkruan në përshkrimin e ngjarjes.

Manovrimi në këtë mjet nuk është aq i lehtë, pasi një lëvizje e gabuar mund të shkaktojë probleme të konsiderueshme. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kamerieri filipinas shpërndau ushqimin me shpejtësi, duke lëvizur mbi pajisjen me një rrotë (Video)

Kamerieri filipinas shpërndau ushqimin me shpejtësi, duke lëvizur mbi pajisjen me një rrotë (Video)

Huawei poston të ardhura rekord pavarësisht presionit Amerikan

Huawei poston të ardhura rekord pavarësisht presionit Amerikan

Facebook shtrëngon kontrollet mbi reklama politike përpara zgjedhjeve të Bashkimit Evropian

Facebook shtrëngon kontrollet mbi reklama politike përpara zgjedhjeve të Bashkimit Evropian

Gmail sjell funksionin e shumëpritur në për përdoruesit e iPhone dhe iPad

Gmail sjell funksionin e shumëpritur në për përdoruesit e iPhone dhe iPad

Shpenzimet në aplikacione mobile do të shkojnë në 156 miliardë dollarë pas pesë vitesh

Shpenzimet në aplikacione mobile do të shkojnë në 156 miliardë dollarë pas pesë vitesh

Samsung prezanton në fshehtë Galaxy Tab A 8-inç

Samsung prezanton në fshehtë Galaxy Tab A 8-inç

Samsung publikon një video ku testohet mekanizmi i palosjes së Galaxy Fold

Samsung publikon një video ku testohet mekanizmi i palosjes së Galaxy Fold

Laptopët MacBook kanë probleme serioze me tastierat

Laptopët MacBook kanë probleme serioze me tastierat

Telefoni me ekran që paloset i Xiaomi ekziston dhe është i ngjashëm ma Huawei Mate X

Telefoni me ekran që paloset i Xiaomi ekziston dhe është i ngjashëm ma Huawei Mate X

Interneti në Shqipëri më i lirë se në vendet e rajonit

Interneti në Shqipëri më i lirë se në vendet e rajonit

Produkti i radhës i Samsung është një vazo lulesh e pazakontë

Produkti i radhës i Samsung është një vazo lulesh e pazakontë

Bebe Rexha edhe në veshje sportive tërheq vëmendje

Bebe Rexha edhe në veshje sportive tërheq vëmendje

Zelanda i kërkon Kosovës fshirjen e pamjeve online të sulmit ndaj xhamive

Zelanda i kërkon Kosovës fshirjen e pamjeve online të sulmit ndaj xhamive

Vizitori i parkut deshi t’i jepte pak ushqim antilopës, por ajo e deshi të tërin (Video)

Vizitori i parkut deshi t’i jepte pak ushqim antilopës, por ajo e deshi të tërin (Video)

Facebook vë në shënjestër nacionalizimin e bardhë

Facebook vë në shënjestër nacionalizimin e bardhë

Aftësitë e mahnitshme të katërvjeçarit, shënon kosh duke gjuajtur nga dhjetë metra largësi (Video)

Aftësitë e mahnitshme të katërvjeçarit, shënon kosh duke gjuajtur nga dhjetë metra largësi (Video)