“Kam të dashur të rinj dhe kjo i bezdis njerëzit”

10.01.2017 22:14
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
“Kam të dashur të rinj dhe kjo i bezdis njerëzit”

Madonna ka deklaruar në një intervistë për revistën “Harper’s Bazaar” se është ndjerë e paragjykuar gjatë gjithë jetës së saj. Sipas 58-vjeçares, arsyeja ka qenë sepse ka jetuar jetën që donte, ndryshe nga njerëzit e zakonshëm.

“Gjithmonë jam ndjerë e paragjykuar dhe e shtypur. E di që shumë njerëz do të thonë se është qesharake që unë ta them këtë gjë, pasi jam e suksesshme, e pasur dhe e bardhë. Por, gjatë gjithë karrierës jam sulmuar vetëm sepse jam femër dhe për faktin se kam jetuar siç kam dashur. Kam pasur të dashur që kanë qenë 3 dekada më të rinj se unë dhe kjo i bezdis njerëzit”, tha këngëtarja e famshme.

“Më duket se çdo gjë që bëj, i bezdis njerëzit”, shtoi Madonna.

58-vjeçarja ka pasur të dashur 25-vjeçarin Aboubakar Soumahoro, 29-vjeçarin Timor Steffen dhe 29-vjeçarin Jesus Luz.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Rezarta Shkurta ndez rrjetin, nxjerr në shesh të pasmet

Rezarta Shkurta ndez rrjetin, nxjerr në shesh të pasmet

Gerrard: Liverpooli mund t’i bëjë ballë Real Madridit

Gerrard: Liverpooli mund t’i bëjë ballë Real Madridit

Facebook është duke ri-dizenjuar plotësisht Messenger për ta bërë atë sa më të thjeshtë

Facebook është duke ri-dizenjuar plotësisht Messenger për ta bërë atë sa më të thjeshtë

Vogëlushi qëndron jashtë dritares së katit të shtatë, kalimtarët e shokuar filmojnë ngjarjen (Video)

Vogëlushi qëndron jashtë dritares së katit të shtatë, kalimtarët e shokuar filmojnë ngjarjen (Video)

Dy shqiptarët në Eurovizion, prekin zemrat e të gjithëve me përshëndetjen speciale

Dy shqiptarët në Eurovizion, prekin zemrat e të gjithëve me përshëndetjen speciale

Raporti i ri nga WHO: Ajri i ndotur i vret mbi 7 milionë njerëz në vit

Raporti i ri nga WHO: Ajri i ndotur i vret mbi 7 milionë njerëz në vit

Milani e kërkon Wilsheren, Gattuso i impresionuar nga shpirti i tij luftarak

Milani e kërkon Wilsheren, Gattuso i impresionuar nga shpirti i tij luftarak

E nënçmuan, por la me gojë hapur gjithë audiencën

E nënçmuan, por la me gojë hapur gjithë audiencën

Formacionet e mundshme, Roma – Liverpool

Formacionet e mundshme, Roma – Liverpool

WhatsApp sjell stickers dhe video thirrje në grup

WhatsApp sjell stickers dhe video thirrje në grup

E mbani mend ‘Dajen fisnik’ të ‘Familja Moderne’, nuk mund ta besoni sa shumë ka ndryshuar

E mbani mend ‘Dajen fisnik’ të ‘Familja Moderne’, nuk mund ta besoni sa shumë ka ndryshuar

Zbulim i papritur: Askush s’e priste që kjo të fshihej brenda hundës së njeriut!

Zbulim i papritur: Askush s’e priste që kjo të fshihej brenda hundës së njeriut!

Marcelo i sinqertë: Po ishte penallti prekja ime e topit me dorë

Marcelo i sinqertë: Po ishte penallti prekja ime e topit me dorë

Aplikacioni kontrovers që mundëson zgjatjen e këmbëve dhe rritjen e gjoksit (Foto)

Aplikacioni kontrovers që mundëson zgjatjen e këmbëve dhe rritjen e gjoksit (Foto)

Pa pikë turpi, Blerona i poshton të pasmet në Facebook

Pa pikë turpi, Blerona i poshton të pasmet në Facebook

James e barazon rezultatin, por nuk feston

James e barazon rezultatin, por nuk feston