Kadri Veseli beson në fitore: “Kosovë 2-1 Çeki”

07.09.2019 13:47
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kadri Veseli beson në fitore: “Kosovë 2-1 Çeki”

Kadri Veseli është i bindur që Kombëtarja e Kosovës do të del fituese sot në ndeshjen futbollistike ndaj asaj të Çekisë.

Ai madje fton ndjekësit e tij Facebook-ut që të parashikojnë rezultatin e kësaj ndeshjeje dhe në fund 10 personat qe tregohen më të shpejtë në saktësinë e rezultatit do të shpërblehen.

“A po fitojmë sot? Unë besoj se Kombëtarja e Kosovës do t’i japë dy gola dhe do ta pranojë një. Nëse kemi fat, në këtë që pranojmë golashënuesi do të zihet në offside 🙂”

“Më tregoni sa të mirë jeni ju në parashikime dhe dhjetë tifozët më të shpejtë që ia qëllojnë rezultatit të saktë, si dhuratë do ta pranojnë nga një fanellë të Kombëtares së Kosovës”.

“Përkrahe Kosovën! #PerkraheKosoven”, ka shkruar Veseli.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kadri Veseli beson në fitore: “Kosovë 2-1 Çeki”

Kadri Veseli beson në fitore: “Kosovë 2-1 Çeki”

KMDLNJ: Mos u lëshoni në gjuhë denigruese, shpalosni programet

KMDLNJ: Mos u lëshoni në gjuhë denigruese, shpalosni programet

Ndeshja Kosovë-Çeki, Lutfi Haziri me mesazh thumbues

Ndeshja Kosovë-Çeki, Lutfi Haziri me mesazh thumbues

Kandidati i Vetëvendosjes për deputet: Skënderbeu kreu masakra ndaj shqiptarëve, e jo Perandoria Osmane

Kandidati i Vetëvendosjes për deputet: Skënderbeu kreu masakra ndaj shqiptarëve, e jo Perandoria Osmane

Ndalimi i 8 shtetasve çek nga Policia e Kosovës, vijnë reagimet nga Çekia

Ndalimi i 8 shtetasve çek nga Policia e Kosovës, vijnë reagimet nga Çekia

Mustafa: Në listën për deputetë të gjithë janë të LDK’së, s’ka ardhacak

Mustafa: Në listën për deputetë të gjithë janë të LDK’së, s’ka ardhacak

AAK-ja nominon për deputetë persona me aktakuza, PDK, VV e LDK thonë se nuk do të veprojnë kështu

AAK-ja nominon për deputetë persona me aktakuza, PDK, VV e LDK thonë se nuk do të veprojnë kështu

Drenori: Albin Kurti sot m’i theu këmbët, luajti me personalitetin tim për ta futur Dugollin në listë

Drenori: Albin Kurti sot m’i theu këmbët, luajti me personalitetin tim për ta futur Dugollin në listë

Kjo është lista e kandidatëve për deputetë të koalicionit AAK-PSD

Kjo është lista e kandidatëve për deputetë të koalicionit AAK-PSD

Keqplanifikimi qeveritar, digjen miliona euro

Keqplanifikimi qeveritar, digjen miliona euro

Hoxhaj paralajmëron se 10 shtete tjera mund ta tërheqin njohjen e Kosovës

Hoxhaj paralajmëron se 10 shtete tjera mund ta tërheqin njohjen e Kosovës

Policia nesër bllokon këto rrugë në Prishtië

Policia nesër bllokon këto rrugë në Prishtië

KEK-u aftëson për prodhim edhe një njësi të TC-A-së

KEK-u aftëson për prodhim edhe një njësi të TC-A-së

Këshilltari i Haradinajt i futet garës për deputet në zgjedhjet e 6 tetorit

Këshilltari i Haradinajt i futet garës për deputet në zgjedhjet e 6 tetorit

Ambasada e SHBA-ve jep lajmin e madh, nga 1 tetori të gjitha llojet e vizave jepen në Kosovë

Ambasada e SHBA-ve jep lajmin e madh, nga 1 tetori të gjitha llojet e vizave jepen në Kosovë

Avdi Pireva i hyn garës për deputet nga lista zgjedhore e LDK-së

Avdi Pireva i hyn garës për deputet nga lista zgjedhore e LDK-së