Justin tallet me gjoksit e bashkëshortes në rrjetet sociale

09.01.2019 13:14
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Justin tallet me gjoksit e bashkëshortes në rrjetet sociale

Jemi mësuar që Justin Bieber i komenton bashkëshortes së vet gjithmonë në Instagram, madje ndonjëhere bëhen dhe të “bezdisur” sepse janë shumë të “etur” për njëri tjetrin.

Sot Bieber na çuditi me një koment që i kishte lënë Hailey-t në foton që ajo kishte publikuar me dy mikeshat e saj.
“Zemër ato janë gjunjët e tu…”-shkroi ai, në foton ku Hailey kishte nxjerrë gjoksin.

Ai sapo na rikujtoi mënyrën sesi vajzat postonin foto duke vendosur gjunjët te gjoksi per t’u dukur sa më seksi. Ok dakort, është “funny”, por komenti i Justin ishte pohim, nuk ishte pyetje. Aspak e sjellshme kjo gjë nga ana jote Justin, por Hailey çfarë mendon për këtë gjë?

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Si reagoj Majk ndaj ngacmimeve të Skivit

Si reagoj Majk ndaj ngacmimeve të Skivit

Kulture e Cardi B sëmurë rëndë nga…

Kulture e Cardi B sëmurë rëndë nga…

Justin tallet me gjoksit e bashkëshortes në rrjetet sociale

Justin tallet me gjoksit e bashkëshortes në rrjetet sociale

Afrona zgjedh një vend luksoz për festën e beqarisë (FOTO)

Afrona zgjedh një vend luksoz për festën e beqarisë (FOTO)

Këngëtarja e famshme largohet nga rrjetet sociale pas tragjedisë personale

Këngëtarja e famshme largohet nga rrjetet sociale pas tragjedisë personale

Kim Kardashian në pritje të fëmijës së katërt

Kim Kardashian në pritje të fëmijës së katërt

TAYNA, senzacioni i vitit 2018

TAYNA, senzacioni i vitit 2018

Viti i Ri festohet me mënyra të ndryshme në Europë

Viti i Ri festohet me mënyra të ndryshme në Europë

Billboard tregon 10 këngët më të mira të 2018-tës

Billboard tregon 10 këngët më të mira të 2018-tës

Bebe Rexha, me valle shqiptare në Times Square (Foto)

Bebe Rexha, me valle shqiptare në Times Square (Foto)

Familja mbretërore hedh poshtë thashethemet për grindje, kunatat princesha shihen bashkë për Krishtlindje

Familja mbretërore hedh poshtë thashethemet për grindje, kunatat princesha shihen bashkë për Krishtlindje

Kapen MAT: Luana Vjollca dhe Krenar Qoqaj bashkë në Meshën e Krishtlindjeve në Prishtinë

Kapen MAT: Luana Vjollca dhe Krenar Qoqaj bashkë në Meshën e Krishtlindjeve në Prishtinë

Rita Ora del haptas me të dashurin e ri

Rita Ora del haptas me të dashurin e ri

Gigi Hadid merr titullin “Top Cover Model” për 2018

Gigi Hadid merr titullin “Top Cover Model” për 2018

Jonida Maliqi, përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision

Jonida Maliqi, përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision

Guns N’ Roses së shpejti me një album të ri

Guns N’ Roses së shpejti me një album të ri